Здавна прийнято, що вчитель носій світлого та мудрого. А очільник школи - має бути кращим серед учителів. В сільській місцевості освітяни користуються визнаним авторитетом та повагою, з них багато односельців беруть приклад по життю.
Майже детективна історія, виникла з директором Городницької загальноосвітньої школи 1-3 ступенів, що в Новоград-Волинському районі, Гончаренко Світланою Вікторівною.
Проживаючи у мальовничому місці, на березі річки Случ, разом зі своїм співмешканцем Костюком Р.В., в порушення санітарно-гігієнічних і санітарно-протиепідемічних правил і норм, вони самовільно облаштували колодязь для стоку нечистот. Дана споруда заходиться на схилі близько 50 метрів від русла річки, де місцеві мешканці вподобали собі місце для купання та риболовлі.
Мешканці сусіднього будинку в зв'язку з викладеним, звернулися зі скаргою до Городницької селищної ради. Яким було їх здивування, коли посадовці не вживши жодних заходів, щодо усунення порушеного чинного законодавства, відбулися простою відпискою. Хоча в діях пані Гончаренко С.В. вбачаються ознаки адміністративних правопорушень передбачених ст. 53-1, 59 КУпАП (Самовільне зайняття земельної ділянки та Порушення правил охорони водних ресурсів).
Селищний голова Онищук Іван Анатолійович, мав би не рекомендувати правопорушнику щось там зробити, а направити звернення за належністю до державної екологічної інспекції у Житомирській області, для притягнення її до передбаченої законом відповідальності.
Цікаво, а якщо б на місці директора школи був би простий робітник, чи діяв би селищний голова по закону, чи він надав перевагу пані Гончаренко С.В. в зв'язку з її статусом та соціальним положенням.
І наостанок, чи подобатиметься влітку учням купатися в нечистотах директора школи?