У школі №7 Новограда-Волинського пройшов тиждень психології

З 11 по 15 квітня в школі №7 проходив тиждень психології «Живи! Відчувай! Розвивайся!». Протягом п’яти днів учні та вчителі мали змогу отримувати свій девіз дня від «Генератора побажань», писати свої думки, побажання, мрії, прохання чи привітання директору школи з Днем народження на «Паркані Думок». 

Під час тренінгових занять «Ми – команда», «Я – унікальний», «Боремося з агресією» соціальний педагог Іванова О.С. розвивала особистість кожного учня початкової та середньої ланки школи.

На годині психолога «Квітуче дитинство», який проводила психолог Примак Л.П., діти з пластиліну створювали квітку душі та презентували її назву, де вона живе та про що мріє. Кожна квітка була неповторна, але найбільш вразила квітка Козачка Олексія, яка живе в будинку для людей похилого віку та продовжує їм життя на 20 років.

Особливе королівство внутрішнього світу відкривали для себе учні шостих класів, створюючи Дерево-Характер особливою технікою малювання. Замість ліній стовбура, коріння, гілочок були слова, які характеризують ставлення до себе, оточуючих, навчання, власності.

Як часто ми говоримо, а нас не розуміють?! Із захопленням розвивали вміння спілкуватися та доводити свою думку учні старших класів під час комунікаційної настільної гри «Зрозумій мене».

По-справжньому об’єднала школу гра «Шукаю друзів» для учнів 5-11 класів. Вона проходила у вигляді змагання, переможцем якого став учень 9-Б класу Захарчук Сава, зібравши навколо себе 50 нових друзів. Багато нового дізнались про школу й четверокласники під час гри «Слідопит». А для учнів середньої ланки школи педагог-організатор Васильчук Т.В. разом з шестикласниками представила театральне дійство з елементами казкотерапії «Країна Акварелі». Діти поринули в казкову атмосферу невимушеності й добра. Разом з героями вони раділи, співпереживали та відчували промінчики світла, яких так бракує в сучасному світі. 

Не обійшли увагою і педагогічний колектив школи: активно залучали до ігор та тренінгів, знайомили з різними гранями превентивного виховання учнів в школі. 

За матеріалами  Людмили Примак