З 20 жовтня музей Лесі Українки припинив обслуговування відвідувачів, а натомість почав готуватися до 150-річного ювілею видатної поетеси. Заплановано поточний ремонт приміщення і реекспозицію до лютого 2021 року.
Починати ремонт вирішили з меморіальної частини – будинку, де народилася Леся Українка, і прибудови 1903 року. З допомогою працівників Житомирського краєзнавчого музею та бригади робітників зняли важкі вітрини, перенесли експонати у фонди і відділ вшанування. Наразі тривають внутрішні роботи – зняття старої штукатурки зі стін, ґрунтування, оштукатурення з армуючою сіткою.
Не дивлячись на прохолодну погоду, на подвір’ї музею стало «гаряче». Підрядники взялися за фасадні роботи, які насамперед передбачають відновлення естетичності будівлі.
Деякі перехожі здивувалися, коли побачили рожевий колір на фасаді. Запитували, чи будуть перефарбовувати музей, пропонували альтернативні кольори. Незважаючи на уподобання Лесі Українки (рожевою була одна із кімнат у її «білому» будинку у Колодяжному), кольори будівлі залишаться незмінними. Рожевого відтінку була речовина, яку робітники наносили на стіни фасаду.