Борчині та чемпіонці Європи Ірині Бондар і її тренеру Михайлу Христосову вручили грошові винагороди

Житомирській борчині, чемпіонці Європи Ірині Бондар та її тренеру Михайлу Христосову у міській раді вручили грошові винагороди. Про це повідомляє телеканал Н1 в програмі «Добрі новини: Житомирщина».

У липні борчиня Ірина Бондар знову здобула золото на чемпіонаті Європи. Чемпіонат з вільної боротьби U20 проходив у сербському місті Новий Сад. Ірина змагалася у ваговій категорії 62 кг. Її результати неймовірні: у всіх борчинь вона виграла достроково. Каже, на кожну суперницю налаштовується індивідуально, позаяк кожна має свій стиль боротьби.

Днями вона розпочинає активну підготовку до вересневого чемпіонату світу в Іспанії. Підготовчий збір стартує 19 серпня в Конча-Заспі. Це надзвичайно серйозні змагання: борчині з Індії та Японії — сильні суперниці.

За свій восьмирічний спортивний досвід Ірина Бондар стала чемпіонкою кубка світу у 2022 році в Америці, призеркою чемпіонатів світу, триразовою чемпіонкою Європи та багаторазовою чемпіонкою України.

А розпочалося все з того, як до звягельської школи, де вчилася 12-річна Ірина, зайшов тренер запросити учнів до спортивної школи.