Від початку повномасштабного вторгнення у Калуші в палаці культури «Юність» близько двадцяти волонтерів на постійній основі плетуть сітки та кікімори для захисників. Допомагає у виготовленні кікімор і Микола Бойчук.
Про це йдеться у свіжому випуску програми «Неподільна Україна» — спільного проекту телеканалу Н1 та громадської організації «Неподільна Україна», в якому розповідають про найцікавіші події з життя громадянського суспільства нашої держави.
50-річний калушанин Микола Бойчук волонтерить уже понад два роки. Себе жартома називає завідувачем мішків. У 2011 році чоловік почав втрачати зір, а впродовж трьох років перестав бачити зовсім. По місту чоловік пересувається за допомогою тростини.
Микола Бойчук розповідає, що люди несли мішки: від картоплі, цукру, муки. Іноді були такі, що їх спочатку потрібно було випрати, бо пилюка не давала дихати. Зараз мають запаси з-під кави. Мішки передали з Івано-Франківська та Німеччини.
Одна сітка потребує двох «здорових» мішків. З мішковини волонтери виготовляють також й захисні костюми для снайперів та розвідників.
У молоді роки пан Микола в армії здобув спеціальність фахівця ППО у Бердянську та Ужгороді. Зараз через стан здоров’я не може бути ближче до «нуля», тому приходить волонтерити.