«Полісся» — лідер УПЛ, перемоги «Динамо» та «Шахтаря»: огляд 6 туру Чемпіонату України з футболу

У традиційному футбольному огляді - 6 тур Чемпіонату України з футболу. І про це йдеться на телеканалі Н1 у програмі «Футбольний тиждень».

«Олександрія» перервала свою переможну серію та втратила очки у матчі з «Оболонню»

У п'ятницю, 13 вересня, стартував шостий тур української Прем'єр-ліги матчем, у якому «Оболонь» приймала на своєму полі «Олександрію». У протистоянні суперників із протилежних полюсів турнірної таблиці лідер чемпіонату з нулем ударів у площину воріт не зумів впоратися з абсолютним аутсайдером, завершивши поєдинок внічию 0:0.

Сергій Шищенко успішно стартував на посаді головного тренера «пивоварів», на якій він змінив Валерія Іващенка, зупинивши першу команду УПЛ. Завдяки цій нічиїй київський клуб набрав свій другий бал у чемпіонаті і поки продовжує замикати турнірну таблицю. Підопічні Руслана Ротаня у свою чергу перервали чотириматчеву переможну серію в українській першості, вперше цього сезону втративши очки.

Наразі «Олександрія» має у своєму активі 13 пунктів та лідирує в УПЛ.

Магічний удар Пшеничнюка: 18-річний футболіст змінив хід матчу «Чорноморець» – «Інгулець»

Перша половина гри минула в середньому темпі, з мінімальною кількістю гостроти з боку обох команд.

Небезпека біля воріт виникла аж на 26-ій хвилині: внаслідок помилки гравців «Інгульця» у захисті м'яч опинився у нападника «моряків» Кіріла Попова, який, вийшовши фактично віч-на-віч з Олексієм Паламарчуком, намагався його перекинути, але голкіпер петрівчан впорався з ударом.

У підопічних Олександра Бабича решту тайму було більше підходів до воріт суперників, та на перерву команди все ж пішли без забитих голів.

Єдиний гол у цій зустрічі «моряки» забили у компенсований до другого тайму час. Захисник гостей Максим Мельничук за дві хвилини примудрився заробити дві жовті картки та залишив свою команду в меншості, одразу після чого 18-річний хавбек одеситів Олександр Пшеничнюк ефектним ударом через себе з меж штрафного замкнув подачу кутового з лівого флангу.

Здобувши другу перемогу цього сезону, «Чорноморець» набравши 6 очок піднявся на 11-те місце в УПЛ. «Інгулець» із трьома балами йде на 15-й позиції, досі не вигравши жодного матчу в нинішньому розіграші чемпіонату України.

У наступному турі вітчизняної першості «Чорноморець» 21 вересня прийме «Карпати», а «Інгулець» днем пізніше на виїзді зустрінеться з «Вересом».

Зоря не витримала натиску: як «Динамо» наблизилось до «Олександрії» в напруженій гонці за лідерство

У суботу, 14 вересня, відбувся матч шостого туру Української Прем'єр-ліги між луганською «Зорею» та київським «Динамо».

Перший тайм пройшов з перевагою «Динамо», але підопічні Олександра Шовковського так і не змогли засмутити голкіпера суперників.

У другій половині зустрічі кияни зуміли зламати оборону луганців. Вівчаренко з лівого флангу штрафного покотив у центр на Буяльського, а той у дотик замкнув.

Пройшло трохи більше хвилин і команда Шовковського забила другий гол у ворота «Зорі». Шапаренко на лівому фланзі штрафного зіграв на Брагару, а той пробив низом із рикошетом під Дришлюка в дальній кут.

Після цього матчу «Динамо» набрало 12 очок та посідає третю сходинку турнірної таблиці УПЛ. «Зоря» має дев’ять балів та посідає восьме місце.

У наступному матчі «Динамо» заграє проти «Ворскли». Цей поєдинок заплановано на 18 вересня. «Зоря» зустрінеться з «Колосом» 23 вересня.

«Шахтар» проти «Карпат»: Бондаренко з хет-риком стає зіркою надрезультативного поєдинку УПЛ

14 вересня донецький «Шахтар» зіграв з львівськими «Карпати».

Поєдинок, де «гірники» вважалися господарями, проходив на «Арені Львів». Але цей факт не завадив чемпіону здобути переконливий тріумф.

«Шахтар» агресивно розпочав матч і на 11-й хвилині ворота львів’ян врятувала стійка після удару від Судакова. Але вже через десять хвилин донеччани рахунок відкрили. Кевін вирізав шведою на правий фланг штрафного, Зубков розхитав захисника й вгатив у ближню дев'ятку. Проте майже одразу «Карпати» відігралися – подачу кутового з лівого флангу від Мірошніченка з рикошетом від захисника на дальній завершив Підлепенець.

«Шахтар» відповів результативною атакою, але цього разу Зубков асистував, а забивав Бондаренко, який знову вивів «гірників‎» вперед.

Команда Пушича і не думала зупинятися на досягнутому. Бондаренко в центрі штрафного отримав передачу Криськіва та пробив у дальній кут – 3:1.

Останній у першій половині зустрічі гол записав на свій рахунок Сікан. Нападник головою на межі воротарського завершив подачу з правого флангу від Вінісіуса.

Другий тайм видався не таким насиченим на голи. Бондаренко на 65-й хвилині гри оформив хет-трик. «Карпати» до фінального свистка встигли забити ще один гол. Відзначився Чачуа.

У підсумку у надрезультативному матчі гірники здолали львів'ян з рахунком 5:2. Перемога дозволила донеччанам набрати 9 очок та посісти 7 місце у турнірній таблиці. У «Карпат» натомість п’ять очок та 12-та позиція.

«Ворскла» вдесятьох спокійно стримала «Рух» – Скляр отримав дві жовті за п'ять хвилин

В першому таймі свою команду підвів досвідчений хавбек Олександр Скляр, який на 38-й хвилині був вилучений з поля після другого попередження за ігровий фол (перше попередження отримав за п’ять хвилин до цього за розмови з арбітром).

«Рух» і в рівних складах грав першим номером, а в більшості почав суттєво домінувати на м’ячі. «Ворскла», очікувано, повністю перейшла на контратаки.

Варто зазначити, що жахливий стан газону в Полтаві нівелював перевагу гостей у техніці та навіть в кількості гравців. В матчі, де на двох команди завдали п'ять ударів у ворота суперника, «Ворскла» все ж зуміла вистояти та здобути один заліковий бал для свого головного тренера Сергія Долганського, який сьогодні святкував 50-річний ювілей.

«Ворскла» посідає 9 місце в таблиці УПЛ, маючи вісім набраних очок після п’яти матчів. 18 вересня команда в гостях зіграє із «Динамо» перенесений поєдинок четвертого туру; «Рух» йде шостим, набравши десять очок у п’яти іграх. 21 вересня львів’яни протистоятимуть «Динамо» на виїзді.

«Кривбас» обіграв «Лівий Берег» завдяки голу наприкінці матчу: деталі важкої перемоги підопічних Вернидуба

Нещодавно відбувся матч шостого туру чемпіонату України. «Кривбас» у виїзному поєдинку мінімально обіграв «Лівий Берег».

Матч не був багатим на моменти, хоч команди і мали по декілька небезпечних атак. Гра завершилась мінімальною перемогою криворіжців.

Єдиний гол у зустрічі забив Задерака на 81-й хвилині, реалізувавши вихід один на один. У наступному матчі УПЛ Кривбас вдома прийматиме полтавську «Ворсклу». Гру заплановано на 22 вересня

«Лівий Берег» 21-го числа зіграє у гостьовому поєдинку проти «Олександрії».

За підсумками шести зіграних турів «Кривбас» наразі перебуває на п'ятій позиції з десятьма очками. «Лівий Берег» – на 10-му місці із шістьма балами.

«Полісся» перемогло «Верес» і очолило УПЛ: Назаренко забив шостий гол у нинішньому сезоні УПЛ

Полісся у домашньому поєдинку зустрілось із «Вересом». Рівняни шокували господарів поля вже на початку гри, забивши на шостій хвилині зусиллями Гайдучика

Проте після перерви житомирський клуб зумів відігратися. Спочатку відзначився Гуцуляк, а потім реалізував пенальті Назаренко.

У наступному матчі УПЛ «Полісся» вдома прийматиме черкаський ЛНЗ. Гру заплановано на 22 вересня. «Верес» того ж дня зіграє у домашньому поєдинку проти «Інгульця». За підсумками шести зіграних турів «Полісся» посіло першу сходинку таблиціз 13 очками. «Верес» – на 13-му місці із чотирма балами.

«ЛНЗ» та «Колос» розписали нічию в останньому матчі туру

6 вересня, відбувся заключний матч шостого туру чемпіонату України. «Колос» у домашньому поєдинку не зумів переграти «ЛНЗ».

Матч не був багатим на моменти, проте вболівальники таки побачили голи. На 10-й хвилині рахунок відкрив Третяков, скориставшись хаосом в штрафному майданчику гостей. У другій половині зустрічі «ЛНЗ» виглядав активніше та зумів забити. Рахунок зрівняв Момо, замкнувши навіс з кутового. у підсумку поєдинок завершився в нічию з рахунком 1:1