Чемпіонат світу 3х3: підсумкові позиції збірних України U-23, титули для США та Німеччини

У монгольському Улан-Баторі завершився чемпіонат світу U-23 з баскетболу 3х3 перемогами чоловічої збірної Німеччини та жіночої команди США, збірні України не вийшли зі своїх груп. Про це йдеться на телеканалі Н1 у програмі «Про Баскет».

У чоловічому турніра німці вибороли золоті нагороди чоловічих змагань у фінальній зустрічі проти збірної США, перемігши з рахунком 21:13. У матчі за третє місце знайома українським уболівальникам Іспанія перемогла міцну Литву (21:16) та завоювала бронзові нагороди.

У жіночому турнірі американки в головному фіналі були сильнішими за нідерландок (18:15). А от китаянки здобули бронзу завдяки впевненій перемозі в малому фіналі над Німеччиною (20:14).

Жіноча молодіжна збірна України посіла на турнірі підсумкове 13 місце, а наша чоловіча команда стала 14-ю.

Найкращою бомбардиркою серед українок стала Анастасія Кучерьонок з 18 очками в чотирьох іграх, вона також розділила 12 місце серед кращих скорерок збірних, які не вийшли з груп.

Найкращим скорером серед українців став Владислав Мустяца, який забив 27 очок за чотири гри. Він також розділив 2 місце за кількістю набраних очок серед чоловіків, команди яких не вийшли з груп.