Українські спортсмени здобули золото зі скандинавської ходьби на етапі Кубка світу

Спортсмени з Львівщини Ірина Олійник та Микола Кулинич зайняли перші місця на етапі Кубка світу зі скандинавської ходьби. Про це йдеться на телеканалі Н1 в програмі «Добрі новини. Україна: підсумки тижня».

Змагання проводили у Словаччині на дистанціях 5, 10 та 21,5 кілометрів. Ірина Олійник здобула перше місця як у своїй категорії (18-39 років), так і серед усіх жінок. Вона пройшла дистанцію у п’ять кілометрів за 32 хвилини 23 секунди. Загалом брали участь 70 жінок.

А Микола Кулинич виборов перемогу у віковій категорії 60-64 роки. Він здолав 5 кілометрів за 33 хвилини і 5 секунд. У цій категорії змагалися 10 спортсменів з Польщі, Італії, Словаччини й Австрії.

У протистоянні за перше місце Ірина Олійник обігнала найближчу суперницю на 1 секунду, а Микола Кулинич — на 5 секунд.