Осічка «Шахтаря», гол-красень Бражка, «Полісся» в топі: огляд всіх матчів 8 туру УПЛ

«Шахтар» неочікувано втрачає очки у матчі-відкритті 8-го туру проти «Вереса»

Рівненський «Верес» та донецький «Шахтар» зустрілись у стартовому матчі восьмого туру чемпіонату України з футболу. Гра пройшла на стадіоні «Авангард» у Рівному.

Через повітряну тривогу матч у Рівному розпочали на 20 хвилин пізніше. У першому таймі команди грали на рівних, хоча гірники трохи більше контролювали м’яч та завдали п’ять ударів по воротах проти двох у рівнян.

У другому таймі обидва тренерські штаби провели заміни, а «Верес» засів в оборону. Нагоди відзначитися мали Олександр Зубковта Артем Бондаренко, але на заваді стали захисники та голкіпер команди господарів.

На 65-й хвилині «Шахтар» заробив право пробити пенальті після фолу Максима Сміяна. Одинадцятиметровий удар реалізував Георгій Судаков.

Але довести матч до перемоги гірники не змогли. На 81-й хвилині господарі відновили паритет у грі – Дмитро Кльоц здалеку точно пробив у лівий кут воріт Дмитра Різника. У підсумку поєдинок завершився внічию 1:1

«Шахтар» перебуває на четвертій позиції з 13-ма очками та має гру в запасі, «Верес» – на 14-му місці з шістьма балами.

Чудова перемога «Олександрії»: здолавши «Кривбас», команда знову на вершині УПЛ

28 вересня «Олександрія» на виїзді зустрілась з криворізьким«Кривбасом».

У матчі було багато гольових моментів, але результативним виявився лише один: підопічні Руслана Ротаня забили наприкінці першого тайму. Олександр Філіппов головою замкнув подачу з лівого флангу, яку виконав бразилець Безерра.

Після цього матчу «олександрійці» з 19 очками займають 2 місце в таблиці УПЛ. Цього сезону «Олександрія» виграла шість із семи поєдинків чемпіонату України і один раз зіграла внічию, а «Кривбас» зазнав другої поразки в нинішньому розіграші УПЛ: в активі команди Юрія Вернидуба три перемоги та дві нічиї. Криворіжці з 11 заліковими пунктами займають 8 позицію.

«Чорноморець» вирвав нічию в «ЛНЗ» завдяки курйозному голу Янакова

Черкаський «ЛНЗ» у домашньому матчі зустрівся з одеським «Чорноморцем».

Номінальні господарі поєдинку (зустріч відбулася у Ковалівці) змогли відкрити рахунок у зустрічі наприкінці першого тайму. 23-річний нігерійський нападник Френсіс Момо був першим на добиванні після пострілу Іллі Путрі (1:0).

Одесити змогли відігратися у другій половині гри. 25-річний нападник Денис Янаков ідеально підкрутив м'яч у дальній кут воріт Євгена Кучеренка (1:1).

Епізод переглядав ВАР, оскільки перед ударом була підозра, що м'яч вийшов на кутовий. Через це гравці черкаського клубу зупинилися та не догравали епізод. У підсумку зустріч команд завершилась внічию 1:1.

«ЛНЗ» наразі з 12 очками посідає 5-те місце в турнірній таблиці чемпіонату України, «Чорноморець» з 7 балами розташувався на 11-й позиції.

«Полісся» перемагає «Карпати» та підтверджує статус лідера в УПЛ: аналіз гри та ключові моменти

28 вересня «Полісся» завітало в гості до «Карпат». Поєдинок проходив під зливою, що не завадило командам показати цікавий футбол. І «Карпати», і «Полісся» не збирались відсиджуватись біля власних воріт, тому основна боротьба точилась у центрі поля. На 18-й хвилині «Полісся» повело в рахунку. Гуцуляк отримав м'яч на правому фланзі і класно навісив на дальню стійку, де вище за всіх вистрибнув Крушинський – 0:1!

Але «Карпати» блискавично зрівняли атаку. Швидка атака, Підлепенець зайшов до штрафного з правого флангу та віддав на набігаючого Мірошніченка. Удар в дотик у дальній кут – 1:1!

Хід матчу змінив штрафний, який заробило «Полісся». Назаренко навісив зі штрафного на лівому фланзі, Крушинський на дальній стійці дістався до м'яча і головою скинув у центр, а Гуцуляк коліном переправив мʼяч у ворота. 2:1 (2:58).

Другий тайм розпочався з розкішного моменту «Карпат». Пабло Альварес з лівого флангу шведою вирізав до штрафного, а Ігор Невес головою пробив, але влучив у поперечину!

«Полісся» ж відповіло ще одним голом. Цього разу відзначився Назаренко. Олександр отримав передачу від Таллеса Кости ще на власній половині, пробіг лівим флангом, вбіг у штрафний і пробив у дальній кут – м'яч залетів у дальній верхній кут! (4:55)

Як підсумок «Полісся» обіграло «Карпати» з рахунком 3:1

«Карпати» наразі перебуває на 10-й позиції з вісьмома очками. «Полісся» – на третьому місці зі 17-ма балами.

«Оболонь» – «Інгулець»: дебютна перемога «пивоварів» і останнє місце для клубу Поворознюка

У столиці аутсайдери зустрічалися у битві за 6 очок. «Оболонь» в домашньому приймала Інгулець. Сергій Суханов міг вивести київську команду вперед наприкінці першого тайму, але зіграв рукою в гольовому епізоді.

У другій половині поєдинку «пивовари» володіли територіальною перевагою, а до забитих голів це призвело на 58-й хвилині, коли простріл від Суханова з лівого флангу на ближній стійці завершив у дотик у дальній кут Груша.

Ближче до кінця зустрічі кияни зняли всі питання щодо переможця цього матчу. Результативного удару завдав Блізніченко (2:1).

«Пивовари» частіше пробивали по воротах (11-6) і краще володіли м'ячем (59%). Підопічні Шищенка залишають останню сходинку і набирають 5 очок.Команда Кобіна опускається на 16-ту сходинку 3 4 балами.

«Рух» - «Колос»: гра в нічию

У неділю, 29 вересня, львівський «Рух» вдома зіграв внічию із ковалівським «Колосом» 0:0. Господарі не змогли перемогти втретє поспіль.

Господарі у даному протистоянні діяли першим номером, а гості переважно на швидких атаках. Реальних гольових моментів було обмаль. В «Руху» непогані передумови для взяття воріт мали Ігор Краснопір, Остап Притула та Олег Федор, однак їхні спроби не увінчалися успіхом.

«Динамо» розгромило «Лівий Берег» та повернулося на вершину УПЛ

У неділю, 29 вересня, «Лівий Берег» приймав на своєму полі «Динамо» у київському дербі.

Уже на 8-й хвилині зустрічі «біло-сині» відкрили рахунок – після подачі з кутового та відскоку забив 19-річний захисник Тарас Михавко, для якого це цей гол став дебютним у кар'єрі.На 19-й хвилині «Динамо» могло збільшувати свою перевагу, але гол п'ятою Андрія Ярмоленка було скасовано через офсайд.У другій половині матчу підопічні Олександра Шовковського забили ще два м'ячі. Спочатку на 62-й хвилині після помилки голкіпера «Лівого Берега» епічним голом відзначився Володимир Бражко.А вже у компенсований час, на 90+1-й хвилині. Валентин Рубчинський зробив рахунок розгромним. У підсумку «Динамо» обіграло «Лівий Берег» з рахунком 3:0.

Зазначимо що новачок елітного дивізіону «Лівий Берег» догравав поєдинок у меншості – на 80-й хвилині другу жовту картку заробив Валерій Самар.

Завдяки цій перемозі «Динамо» має вже 19 очок та повертається на перше місце в УПЛ. «Біло-сині» за додатковими показниками випереджають «Олександрію». Своєю чергою, «Лівий Берег» з 6 балами йде на 13-й позиції.