Втрата багажу під час перельотів - явище не рідкісне. Звичайно, система організована таким чином, щоб втрачений багаж максимально швидко і в повному комплекті повернувся до свого власника. Але погодьтеся, вкрай неприємно, прилетівши на відпочинок, зрозуміти, що всі твої речі полетіли в іншу країну. А, отже, потрібно витратити гроші хоча б на мінімум необхідних речей.
Є кілька досить простих способів не втратити свій багаж при перельоті назавжди. Деякими з них люди активно користуються, а деякі ігнорують. Але якщо ви будете використовувати їх, практично зі стовідсотковою ймовірністю отримаєте свій чемодан назад в короткі терміни.
1. Навісні замки
У разі, якщо ваш багаж навмисне "втратили", навісний замок врятує. Співробітники не зможуть сказати, що замок зламався під час навантаження або перельоту, якщо звичайно це не китайський замок за п'ять копійок. До речі, виробники якісних замків дають на свій товар пристойну гарантію.
2. Цінності на собі
Ніколи і ні за яких обставин не переносьте в багажі цінних речі, гроші, дорогоцінні метали і техніку, якщо, звичайно, вони вам дорогі. Все це потрібно завжди возити в ручній поклажі. У більшості випадків, співробітники аеропорту закривають очі на ручну поклажу, що перевищує допустимі норми. У разі втрати багажу, ви ризикуєте залишитися без одягу і взуття, але не без комп'ютера і дорогих годинників.
3. Плівка на чемодан
Згодні, виглядає безглуздо і навіть трохи "селом", особливо коли забираєш свій чемодан в якомусь європейському аеропорту. Однак в реаліях нашої країни, обмотка плівкою - не порожня трата часу і грошей. Також рекомендуємо не поскупитися, і разом з обмоткою замовити страховку багажу під час перевезення. Замінити цю послугу звичайної харчовою плівкою не вийти. По-перше, компанії, які надають свої послуги в аеропорту, ставлять свій логотип на плівку. І обдурити зловмисників і нечистих на руку людей не вийде. А по-друге, звичайна харчова плівка дуже тонка і не зможе утримати вміст валізи, якщо раптом при сильному ударі той розкриється.
4. Зайва обережність - не зайва!
Багато хто бачив, як служителі аеропорту вантажать наші валізи в літак або на транспортувальну стрічку. І дбайливими їх дії можна назвати з великою натяжкою. Рекомендуємо вам при оформленні багажу попросити у дівчини-реєстратора наклеїти вам на валізу мітку зі знаком крихкого вмісту. Звичайно, на хутряних перинах ваш чемодан лежати не буде, але зазвичай з такою міткою багаж кладеться акуратніше.
5. Фотографія на пам'ять
При втраті багажу ви повинні знати все, що в ньому знаходилося, щоб скласти претензію. Але пам'ять - річ ненадійна, а складати списки часто дуже лінь. Але якщо перед укладанням речей у валізу ви їх сфотографуєте, ця проблема відпаде.
6. Оригінальність - не вада
Чим яскравіше і незвичніше буде виглядати ваш чемодан, тим швидше його знайдуть в разі втрати. Варіанти "прикрас" можуть бути різними. Найпростіше, використовувати яскраві наклейки або плівку з якимось малюнком. Не варто також нехтувати і іменною карткою. Її можна приклеїти на валізу зверху або причепити у вигляді спеціальної бирки. Вкажіть свої дані і телефон.