Збираючись на відпочинок або у відрядження, кожна людина задумується про містку і зручну валізу, яка доставить багаж цілим і неушкодженим. Після того як мандрівник вирішує придбати пластикову валізу, перед ним постає питання вибору валізи з поліпропілену, полікарбонату або ж зупинитися на валізі зі звичайного ABS пластику? Практичність, зручність і міцність - це все поєднують в собі пластикові валізи. Головна перевага таких валіз - жорсткість корпусу, вони відмінно підходять для перевезення як звичайних речей, так і дуже тендітних. Закриваються вони за допомогою блискавки або замка-защіпки.

Раніше великим недоліком таких валіз була їх вага, але зараз виробники вирішили це питання, і часто валізи з пластику навіть легше тканинних.

У цій статті ми розглянемо основні якості валіз з полікарбонату.

У далекому 1953 Герман Шнелль отримав унікальний синтетичний матеріал, який створений з полімерів - полікарбонат. Це синтетичний матеріал, який являє собою полімерний пластик, що володіє унікальними якостями. З них можна виділити легкість, стійкість до високих і низьких температур, підвищену міцність. Полікарбонат активно використовують в промислових технологіях і будівництві для створення різноманітних конструкцій. Цей вид пластику має гарну міцність, пластичність, еластичність і стійкість до впливу навколишнього середовища. Полікарбонат прозорий, але додаючи до нього різні барвники, виробник створює оригінальну колірну гамму. Полікарбонат стійкий до ультрафіолету - він не вигоряє і здатний довго зберігати колір виробу. Валізи з полікарбонату випускаються не тільки в різних кольорах, але і з різною фактурою. Фактура може бути рифленою, наприклад, колекція Starwheeler, Uno Zip, і навіть нагадувати шкіру як валізи колекції Andover.

Види валіз

Валізи з полікарбонату випускаються у вигляді кейсів і валіз-транспортерів. Серед споживачів найбільше користуються попитом транспортери на колесах, які забезпечують максимальний комфорт і маневреність, не вимагаючи нести на руках важкий багаж.

Бувають двоколісні і чотириколісні валізи. На чотирьох зручніше перевозити тяжкості, зате двоколісні рідше ламаються, особливо якщо в них колеса будуть трохи втоплені в корпус. Коліщата валіз виробляють з поліуретану, пластмаси і прогумованого силікону. Колеса з поліуретану швидко зношуються, набагато довше прослужать прогумовані, що мають більшу практичність та безшумність.

Як правило, більшість валіз мають три ручки: збоку, зверху і також згори розсувна телескопічна зі зручним фіксатором, що дозволяє регулювати і фіксувати ручку в міру необхідності, в залежності від росту людини. Ховаючись в корпус повністю, вона не зламається при транспортуванні.

Валізи з полікарбонату можна розділити на три групи:

  • невеликого розміру, висотою менше 60 см;

  • середні, висота від 60 до 70 см;

  • великого розміру, висотою більше 70 см.

Валізи з полікарбонату: переваги

Валізи з полікарбонату мають ряд переваг, серед яких необхідно виділити:

  1. Місткість. Обсяг валіз в середньому від 22 до 140 л. Варто знати, що вага великих валіз не перевищує 6 кг.

  2. Захист. З метою збереження майна, валізи з полікарбонатної сировини обладнанні кодовим замком з системою митного огляду.

  3. Стійкість. Склад полімерних виробів відрізняється стійкістю до високих і низьких температур.

  4. Надійність. Конструкція забезпечує транспортування виробів з крихких матеріалів без найменшої шкоди.

  5. Стильний дизайн, виконаний в стилі мінімалізму.

  6. Легкість. Мала вага виробу дозволить заповнити валізу до вказаної авіаперевізником межі.

  7. Міцність. Полікарбонат зарекомендував себе на ринку, як один з найміцніших матеріалів. При зовнішніх впливах і навантаженнях кришка валізи не залишається нерухомою, а плавно пружинить і повертається в початкове положення.

  8. Довговічність. При дбайливому використанні, валіза прослужить довгі роки.

  9. Різноманітність колірної гами. Валізи з полікарбонату випускають в різних кольорах, широко представлений асортимент дуже тішить яскравими незвичайними малюнками, що надають виробу актуальність і неповторність. Особливо виділяється жіноча колекція, унікальність забарвлення дозволить без зусиль відшукати свій багаж в аеропорту.

  10. Зручність. Внутрішнє наповнення обладнано додатковими кріпленнями і ремінцями, що дозволить зберегти одяг в первісному вигляді і зовсім не зім'явши його.

Вартість валізи з полікарбонату

На особливу увагу заслуговує питання ціни. Слід враховувати, що валізи з полікарбонату більш високої ціни будуть значно міцнішими. Висока ціна обумовлена низкою переваг перед конкурентами, до яких можна віднести термін служби, якість і практичність, що при частих поїздках досить швидко окупиться, адже експлуатація такої валізи не завдасть жодного клопоту.

Коментарі

В цілому, через високу міцність такі валізи не ушкоджуються при недбалому транспортуванні, однак вони дещо важче своїх пластикових «побратимів». При дбайливому зверненні такі валізи можуть служити вам довгі роки (7-10 років), дрібні подряпини і потертості можна заполірувати.

Люди, які часто відправляються в далекі подорожі, рекомендують купувати валізу з коліщатками, так перевозити важку ношу буде набагато зручніше. Однак майте на увазі, що виступаючі колеса можуть поступово відламати, в зв'язку з цим краще купувати валізу з втопленими колесами.

Багато досвідчених туристів і мандрівників сходяться на думці, що не варто купувати занадто дешевий виріб, зазвичай в таких випадках ціна відповідає якості. На даний момент найбільш іменитими виробниками валіз є компанії – CAT, Carlton, Members, Samsonite, Roncato, Puccini, March, Hauptstadtkoffer.

Таким чином, вивчивши всі особливості і характеристики валізи з полікарбонату, стане набагато легше прийняти правильне рішення, довіривши свої речі надійному і вірному помічникові.