Застосування осушувача повітря знижує ризик виникнення небезпечних для здоров'я цвілі та грибків. Завдяки використанню екологічного холодоагенту інфрачервоні обігрівачі є екологічно чистими. Це енергоощадний пристрій при одночасній високій продуктивності праці. Осушувачі повітря запобігають ушкодження, що викликають вогкість в будівлях і зберігаються в них. Це досить ефективний і дешевий метод осушення приміщень.
Якщо вологість в приміщенні перевищує 60%, варто розглянути застосування осушувача повітря. Інфрачервоні обігрівачі відмінно зарекомендували себе в ситуації, де сталося затоплення приміщення.
Принцип роботи осушувача повітря
Отже, як працює воздухоосушитель? Все досить просто, ця категорія обладнання працює на ґрунті принципу конденсації, а сам процес поглинання зайвої вологи з повітря, за загальним правилом, виглядає наступним чином.
Все досить просто, ця категорія обладнання працює на грунті принципу конденсації, а сам процес поглинання зайвої вологи з повітря, за загальним правилом, має такий вигляд
-
Вбудований вентилятор затягує повітря в осушувач;
-
Повітря потрапляє на випарник, охолоджений до точки роси;
-
У процесі охолодження з повітря виділяється волога в формі крапель, які стікають в спеціальний резервуар;
-
Далі осушене повітря проходить через конденсатор і видувається назовні.
Описаний процес, ясна річ, здійснюється безперервно, підтримуючи повітря в комфортному стані тривалий час. Коли показник RH досягає позначки в 40-60% (значення зчитується гигростатом і налаштовується заздалегідь) осушувач відключається.
Для чого потрібен осушувач повітря?
Як вже було зазначено, основною функцією даної категорії обладнання є регулювання вологості повітря, шляхом вилучення зайвого.
Вся річ у тому, що у квартирі сучасної людини дуже багато чинників і об'єктів, що призводять до появи в повітрі надлишку вологи, при цьому самі приміщення не завжди справляються з її (вологи) виведенням.
Надлишок вологи не тільки може призводити до проблем зі здоров'ям і загальним самопочуттям, а й до псування меблів і виходу з ладу побутової та офісної техніки. Говорячи про конкретні міста в приміщенні, фахівці рекомендують встановлювати обладнання для сушіння повітря на кухні та у ванній кімнаті.
Залежно від розміру і потужності осушувач може витрачати на роботу від 10 до 38 літрів води в день. Осушувачі слід розміщувати в таких приміщеннях як вітальні, ванні кімнати, спальні, підвали та склади.