Біорозкладні пакети в даний час набули небувалу актуальність. В даний час боротьби за екологію їм приділяється максимум уваги. Проблема засмічення навколишнього середовища побутовими відходами стоїть дуже гостро. Це стосується всіх країн і континентів. Саме тому усі поступово переходять на пакувальну продукцію, що здатна біологічно руйнуватися. Це один з ефективних шляхів вирішення цієї проблеми.
Поліетилен розкладається дуже довго. Щоб настала фінальна стадія, має пройти кілька сотень років. Вироби на його основі необхідно утилізувати правильно. Однак це роблять не всі. Саме тому так потрібна була альтернатива. Технологія виготовлення біопакетів отримала дуже широке поширення. Такого плану продукції стає все більше, в тому числі в Україні. Термін придатності біопакетів в умовах природного середовища і природного клімату коливається від року до трьох.
Біорозкладні пакети в Україні
Поетапний перехід від виробництва звичайних пакетів до виготовлення біорозкладних пакетів вважається важливою соціально-відповідальною місією. Так, 3 листопада 2020 року Верховна Рада України відправила на повторне друге читання законопроект № 2051-1, який пропонує заборонити пластикові пакети з 2022 року. Документ пропонує заборонити продаж пластикових пакетів в об'єктах роздрібної торгівлі та об'єктах ресторанного господарства товщиною до 50 мкм з 1 січня 2022 року.
При цьому обмеження не поширюватимуться на біорозкладні пакети, надлегкі пакети шириною до 225 мм (без бічних складок), глибиною до 345 мм (з урахуванням бічних складок), довжиною до 450 мм (з урахуванням ручок).
Прийняття подібного закону постійний час відстрочується. Тем не менш, загальні тенденції, що повинні стати на захист екології, очевидні.
В даний час можна виділити кілька різновидів біорозкладних виробів. Перш за все, варто відзначити ті, які розщеплюються до води, вуглекислого газу та деякої кількості біомаси. Однак це відбувається виключно під впливом оптимальних умов. В іншому випадку час розщеплення збільшиться в рази. Оксо-біорозкладні вироби також успішно виготовляються. В цьому випадку процес розпаду активують спеціальні добавки. Для цього також потрібні спеціальні умови.
Види біорозкладних пакетів:
- типу "майка";
- пакети банан;
- будь-які види фасувальних і пакувальних пакетів.
Біоупаковка, як і традиційні поліетиленові кульки, може похвалитися високими експлуатаційними характеристиками. Вона надійно захищає товар від жирів, вологи і хімікатів. Крім того, до числа ключових плюсів варто віднести малогабаритність і гнучкість. Упаковка може кардинально відрізнятися за показником міцності.
Біорозкладні пакети з логотипом
В Україні біорозкладні пакети - це екологічна тенденція, яка набирає обертів, а якщо додати до них фірмовий логотип, то вони перетворюються в незамінний атрибут для залучення клієнтів і допомагають підвищити імідж компанії. Це розумний маркетинговий хід, заснований на нашій з вами турботі про природу.
Фірмові біорозкладні пакети - доступні екологічні інновації на службі вашого іміджу. Ваша реклама на таких популярних рекламних носіях розійдеться багатотисячним тиражем. Підкресліть вашу турботу про екологію України.
Біоупаковка коштує трохи дорожче, при цьому різниця в ціні не настільки істотна. Крім того, життя в хорошій екології безцінне. Кожен повинен внести свій внесок в світле майбутнє. Іноді для цього потрібно просто замовити біорозкладні пакети.
Придбати пакувальні матеріали від виробника за доступною ціною можна найбільш вигідно за цим посиланням https://www.ukrpak.com. Компанія пропонує широкий асортимент і вигідні умови співпраці.