Канули в небуття ті часи, коли робочий спецодяг виглядала як мішок і пригнічував своїм зовнішнім виглядом. Купити спецодяг в Україні ви сьогодні можете дуже просто. Для цього вам потрібно лише відвідати інтернет-магазин спецодягу АНВІ ГРУП!

Головне завдання спеціального одягу - захист робочих від негативних факторів виробництва або зовнішнього середовища. Якщо працювати доводиться на відкритому повітрі, то необхідним є утеплений спецодяг. І завдання забезпечити співробітників таким одягом, повністю лягати на роботодавця.

До робочого зимового спецодягу згідно законодавчих і нормативних актів пред'являють ряд вимог:

  • По-перше, він повинна забезпечувати комфорт і працездатність людини протягом певного часу, не більше двох годин, на відкритому повітрі в холодну пору року.
  • По-друге, мати ряд конструктивних особливостей. Матеріали, крій, функціональність, це все важливі складові зимового спецодягу.

В залежності від умов і вимог робочого процесу, зимовий спецодяг може складатися з куртки, напівкомбінезона або брюк, робочих рукавиць і спеціального взуття.

У зимових курток повинен бути щільний комір-стійка і обов'язково утеплений капюшон. Це дозволить захистити шию і голову від попадання опадів, виробничого сміття. Чи захистить від вітру і зменшить втрати тепла.

Якщо капюшон надітий на голову, важливо щоб він не обмежував кут огляду і не заважав виконання поставленого завдання. Рукава в таких куртках, всередині, обов'язково повинні мати трикотажні манжети. Такі манжети захищають від попадання під куртку опадів, задування вітру.

Не менш важлива застібка. Природно, це блискавка і ніяких гудзиків. По-перше, це зручно, по-друге, швидко, по-третє, надійно. Додатковим захистом застібки від вітру і опадів повинна служити вітрозахисний планка, яка її прикриває і застібається на кнопки або липучку.

Якщо говорити про брюки, то їх низ повинен бути доповнений застібками. Це можуть бути липучки, кнопки, блискавки, гудзики, щоб легко і без проблем можна було відрегулювати ширину калоші. Це дуже зручно і дозволяє без проблем заправляти низ брюк або напівкомбінезона в черевики або робочі чоботи.

Для зимових робочих брюк бажаний широкий утеплений пояс. На додаток до куртки, він прекрасно захистить поперек і спину під час роботи від холодного повітря.

Важною деталлю в зимових робочих костюмах є утеплювач. Якщо раніше це був ватин або хутро, то зараз на зміну старим матеріалами прийшли прогресивні нові - синтепон, холлофайбер, синтепух і ін. В якості підкладки використовують переважно поліестер.