Алкогольна продукція широко представлена на прилавках багатьох магазинів. Починаючи від звичайних ларків і закінчуючи великими супермаркетами та інтернет-продавцями.

Сьогодні українським споживачам доступні елітні алкогольні напої, які користуються великою популярністю серед поціновувачів в усьому світі.

Трохи історії

Коньяк – це міцний алкогольний напій на основі винограду. Отримав свою назву на честь міста Коньяк, що знаходиться на південному заході Франції. Історія цього знаменитого у всьому світі напою триває з далекого п'ятнадцятого століття. Цей унікальний алкогольний напій виготовляється за спеціальною технологією. Спочатку його очищують, потім він проходить процедуру обробки, далі витримується у дубових бочках. Витримка деяких елітних сортів коньяку може сягати декількох десятків років.

Якому виробникові віддати перевагу

В цій статті зібрані найбільш перевірені рекомендації, пов'язані з купівлею коньяку, щоб його було приємно пити й не соромно подарувати. Який саме виробник пропонує покупцеві насправді якісний коньяк в Україні? Ось далеко неповний перелік гідних марок.

  • Hennessy. «Хеннессі» – легендарний коньячний будинок, на частку якого припадає 45 % всіх світових продажів та 66 % ринку США. Експортує продукцію в 120 країн.
  • Ararat. «Арарат» – бренд, в якому втілилися найкращі традиції якості вірменського коньяку. Продукція Єреванського коньячного заводу експортується в більш ніж 40 країн світу.
  • Шустов. Династія Шустових нерозривно пов'язана з історією коньячного виробництва в Росії, України, Вірменії, Молдови. На порозі двадцятого століття успіх товариства «Н. Шустов і сини» був безпрецедентним. Після завоювання гран-прі на всесвітній виставці в Парижі Шустови отримали право маркувати свою продукцію словом cognac, хоч вона і не була виготовлена в регіоні Коньяк.
  • Коктебель. Коньяк «Коктебель» випускається на однойменному заводі марочних вин і коньяків, розташованому в селищі Щебетівка в Криму. Асортиментний профіль підприємства містить коньяки всіх категорій: від ординарних до марочних та колекційних.
  • Remy Martin. «Ремі Мартін» входить в так звану «велику четвірку» найстаріших коньячних будинків Франції і займає друге місце за обсягом продажів у світі. Компанія експортує продукцію більш ніж в 160 країн. Головні напрямки- Великобританія, Канада, Німеччина і перспективні азіатські ринки.

Будь-яку з цих марок споживач може придбати в Україні. Потрібно лише вибрати добросовісного продавця, зважаючи на велику кількість контрабандного товару, і можна насолоджуватись неповторним смаком та ароматом цього насправді неперевершеного напою.