Пандемія та запровадження локдауну змінило життя багатьох киян, зокрема у фінансовій сфері. Деякі мешканці столиці були змушені піти у відпустку за власний рахунок або перейти у роботу в онлайн режимі.

Роботодавці встановили роботу в дистанційному форматі для працівників таких галузей: освітян, робітників в сфері IT, логістики, сфери продаж не продуктових груп та інш.

Проте багато фахівців з інших галузей втратили дохід. Тому багато киян почали шукати можливості додаткового заробітку у Всесвітній мережі.

Пошук додаткового виду заробітку в мережі Інтернету

  • Ігри. Кияни — азартні ігроки, тому після запровадження карантину та появи вільного часу, вони почали вивчати правила, додаткові комбінації і грати в покер онлайн в інтернеті. Покерна сесія затягує учасників грового процесу, а грошова винагорода буде варта прикладених зусиль.

Довідка! Українці — покерна нація! У Кубку Націй -2020 року національна збірна з матч покеру вдруге поспіль зайняла перше місце серед чемпіонів світу.

  • Транскрибування текстів. Під час локдауна набули популярності сайти з транскрибування текстів, тому креативні кияни почали цим займатись. Основні вимоги роботи: слухати аудіо чи дивитися відео, а потім в текстовому вигляді надавати прослухану інформацію.

  • Фріланс. Після запровадження «червоної зони» кияни активно реєструються на українських сайтах з фрілансу. На сайті виконують різні завдання: пишуть тексти, продають власний контент, займаються перекладом за певну ціну.

Довідка! Кожен користувач сам обирає собі завдання в роботу і замовника. Більшість виконавців вважають це перевагою.

  • Працівники у сфері продаж непродовольчих груп почали продавати власний товар на інтернет-платформах: косметика, канцтовари, одяг, взуття та інше. І це стало правильним рішенням: клієнтський попит не лише покриває збитки, але й збільшує прибуток.

Робота офлайн

Продовжують працювати у сфері офлайн, тобто на робочому місці, такі галузі;

  • Працівники продовольчих груп (продавці-касири, грузчики, керівний склад супермаркетів, тощо);
  • Фахівці з медичної сфери (медсестри, лікарі у місцевих лікарнях, поліклініках) та медичних ветеринарних установ;
  • Робочі професії — працівників заводів та керівництво;
  • Державні установи;
  • Клінінгова сфера (двірники, прибиральниці).

Як можна дійти до висновку, локдаун вдарив по кишені багатьох киян, але, на щастя, можливо знайти додаткові засоби доходу.