Коли українці стикаються з проблемою захворювання на рак особисто або недугу діагностують у близьких, вони потребують кваліфікованої і правдивої інформації про хворобу. В українському медіапросторі її не так багато - здебільшого замаскована реклама ліків та неадаптовані переклади англомовних статей. 

Саме тому одним із завдань веб-порталу Центру персоналізованої фармації Chemoteka стала просвіта населення - публікація перевіреної інформації про онкозахворювання, методи діагностики, канцерогени тощо. 

Проте сайт chemoteka.com.ua корисний не лише для осіб з онкопатологією, але й для користувачів, які такого діагнозу не мають. Про це нам розповіли експерти “Хемотеки”. І ось у чому полягає користь.

Допомога близьким 

Особи, що хворіють на онкопатологію, потребують підтримки близьких: як правильно її надавати, як допомагати у побуті? На ці питання ви знайдете відповіді у блозі сайту. 

Експерти рекомендують родичам осіб, що хворіють на рак, читати якомога більше лікарських рекомендацій та інформації про перебіг хвороби, аби вчасно розпізнати погіршення симптомів, щоб вчасно доставити онкопацієнта до лікарні.

Також можна знайти корисні поради, як підтримувати особу, котра проходить сеанс хімієтерапії - від психологічної підтримки до встановлення режиму харчування та сну.

Замовлення препаратів

Центр персоналізованої фармації надає послуги з виготовлення ліків за рецептом онколога. Тут також є список хемоцентрів, де приймають замовлення на вироблення ліків. Можливо, пацієнтові знадобиться допомога близьких, щоб сформувати онлайн-замовлення, отримати ліки у пункті видачі. 

Аптечні ліки виготовляються за уніфікованою формулою, яка не враховує індивідуальні показники - антропометричні дані, локалізацію та тип пухлини. Персоналізовані ліки виготовляються з точною кількістю активної речовини, яку визначає лікар - так вдається мінімізувати шкідливий вплив активних речовин на ослаблений хворобою організм, знизити дозу речовини.

Просвіта населення

З блогу “Хемотеки” можна дізнатися про симптоми різних типів раку, щоб вчасно розпізнати недугу, якщо вона наздожене когось із близьких. Тут є статті про канцерогени, профілактику онко, правильне харчування тощо. А також словник складних медичних термінів зі зрозумілим для звичайної людини трактуванням.

Джерелами інформації є коментарі лікарів-практиків, зарубіжні ресурси новин та наукові статті. Тож, у правдивості відомостей можна не сумніватися.

Пошук онкоцентру поблизу

Коли у вас виникла підозра на рак чи схожа симптоматика простежується у когось з близьких, потрібно терміново звернутися до лікаря. 

 

Сайт “Хемотеки” допоможе швидко знайти онкоцентр поблизу у вашому місті. На порталі розміщений актуальний перелік лікарень з адресами та контактними телефонами.