В останні роки популярність різноманітних комп'ютерних ігор стрімко зростає. Якщо раніше вони вважалися просто невинною забавою, то зараз стали вже цілком серйозним хобі, а для деяких навіть джерелом доходу. Регулярно організовуються різноманітні турніри. Однак жоден геймер не зможе виграти без якісного комп'ютера чи ноутбука.
У каталозі на сайті можна знайти безліч моделей ігрових комп'ютерів, всі вони доступні за посиланням https://artline.ua/uk/catalog/kompyutery-artline/naznachenie=igrovoy-kompyuter. Також є ігрові ноутбуки. Спробуймо розібратися, що краще.
Вибираємо між комп'ютером та ноутбуком
Кожен із пристроїв має свої переваги. Але перед тим, як зробити вибір, слід зрозуміти: як комп'ютер, так і ноутбук можуть мати практично однакові технічні характеристики. Але при цьому вважається, що:
стаціонарний комп'ютер більш надійний, до того ж він краще охолоджується за рахунок того, що можна встановити вдосконалені вентилятори та інші елементи;
ноутбук більш мобільний, завдяки чому його можна легко переносити з кімнати в кімнату або брати з собою у поїздки, що стане незамінним рішенням для любителів подорожей.
При цьому є ще один момент. Часто заміна деталей у комп'ютері відбувається набагато простіше, ніж у ноутбуці. Можна самостійно «збирати» пристрій, що повністю відповідає запитам, або ж оновити його за потреби.
Які комплектуючі важливі для ігрового ПК
Як у комп'ютері, так і в ноутбуці є різні елементи, які забезпечують стабільну роботу пристрою. Важливо перед покупкою дізнатися скільки ядер у процесорі. Як правило, для ігрових комп'ютерів рекомендують вибирати восьмиядерні процесори. Вони потужні та продуктивні, впораються навіть із найсучаснішими іграми.
Значення має материнська плата, відеокарта, кількість оперативної пам'яті. Від злагодженої роботи цих комплектуючих залежить стабільність системи. Слід звернути увагу і на те, наскільки добре та стабільно працює дисплей. Він має бути яскравим, барвистим, добре передавати кольори та відтінки. Для багатьох ігор якісний екран не менш важливий, ніж сучасна відеокарта, адже завдяки ньому стає можливим постійно спостерігати за оновленнями в грі.