Багато популярних ідей для швидкого збагачення виникають мало не щодня. Та чи працюють вони? Не зовсім. Чи зможете ви таким чином заробити гроші? Можливо. Але, ймовірно, ви заробите більше грошей на своїй звичайній офісній роботі. Принаймні так це буде гарантована зарплата.
Однак, правда в тому, що є реальні способи заробити гроші в Інтернеті – мільйони людей роблять це щодня, від цифрових кочівників-фрилансерів до кмітливих маркетологів і перспективних підприємців. Є багато бізнес-ідей, які ви можете спробувати вдома, використовуючи свій ноутбук і надійне з’єднання з Інтернетом. Тож давайте розберемо кілька реальних способів заробітку в Інтернеті.
-
Почніть займатися дропшиппінгом
Давайте почнемо наш список з одного з найпопулярніших способів заробітку в Інтернеті. За даними Google Trends, популярність дропшиппінгу зростає, що підкреслює його життєздатність як бізнес-ідеї. Історії успіху про те, як підприємець заробив 6667 доларів США за вісім тижнів або як власник магазину заробив шестизначну цифру, продаючи лише один продукт, є доказами того, що дропшиппінг – реальний спосіб заробити гроші в Інтернеті.
Якщо ви не знаєте, що таке дропшиппінг, це бізнес-модель, за якої ви продаєте продукт клієнту, а постачальник зберігає, пакує та доставляє продукт вашим клієнтам від вашого імені. Завдяки дропшиппінгу у вас є доступ до мільйонів продуктів, які ви можете додати у свій магазин. Деякі програми для дропшиппінгу дозволяють вручну вибирати зображення продуктів, редагувати описи товарів і надавати вашому бізнесу персоналізованого вигляду, щоб людям сподобалося робити покупки саме у вас.
-
Спробуйте друкувати на вимогу
Друк на вимогу – ще один популярний спосіб заробітку в Інтернеті. Багато людей прийняли цю бізнес-модель, оскільки вона має нижчі накладні витрати, ніж інші підприємства.
Друк на вимогу схожий на дропшиппінг у тому сенсі, що вам не потрібно самостійно перевозити запаси чи доставляти продукти клієнтам. Однак є дві невеликі відмінності. По-перше, ви можете виготовляти власні продукти на замовлення, що чудово сприяє впізнаваності бренду. По-друге, ви можете вибирати з конкретних елементів, а не з широкого діапазону категорій. Більшість компаній, що займаються друком на вимогу, пропонують товари, на яких легко друкувати, як-от футболки, чашки та сумки.
-
Станьте стримером Twitch
Хоча Twitch спочатку сприймався виключно як ігрова платформа, він швидко розвивається і планує включати інші типи контенту. Сьогодні стримінг на Twitch стає все більш популярним способом заробітку в Інтернеті. Щоб швидко заробляти гроші на Twitch, вам потрібно збільшити кількість підписників. Якщо ви будете послідовними, трансляція на цій платформі може допомогти вам швидко створити значну аудиторію.
Вам потрібно буде вибрати популярну гру чи канал, який не є надто конкурентним, щоб люди могли легко знайти ваш контент. Залежно від популярності та спонсорства більшість постійних стримерів Twitch в середньому заробляє від 3000 до 6500 доларів на місяць. Що стосується стримерів-початківців Twitch, виявилося, що вони не відразу досягають мінімального порогу виплат Twitch у 100 доларів США. Більшість тих, хто регулярно заробляє на Twitch, заявили, що їх середній дохід складає від 25 до 130 доларів на місяць. Водночас найкращі професійні геймери та стримери можуть заробляти набагато більше: наприклад, Summit1G, який здебільшого фокусується на шутерах і іграх Battle Royale, заробив близько 5,8 мільйона доларів у період із серпня 2019 року до жовтня 2021 року; найбільш високооплачуваний покерний стример на Twitch, Лекс Вельдхаус, отримує більше 294 000 доларів. Як бачите, діапазон досить великий, але він залежатиме від того, наскільки добре ви зможете зібрати собі підписників.
Щоб змусити людей помітити ваші трансляції, потрібно мати послідовний стиль для свого каналу: він може бути смішним, освітнім чи розважальним – вибір за вами. Виберіть свій шлях і дотримуйтесь його.
Схожа тактика спрацює і при створенні власного блогу, каналу YouTube чи сторінки в Instagram.
-
Подумайте про фріланс
Найпростіший спосіб заробити гроші в Інтернеті – це перетворити поточну офісну роботу на заробіток в Інтернеті. Наприклад, якщо ви письменник, помічник адміністратора, графічний дизайнер, викладач, розробник тощо, ви можете рекламувати ці навички онлайн та знаходити клієнтів, які готові платити вам за їх застосування.
Існує цілий список платформ для кожного типу фрілансу. Наприклад, автори-фрілансери можуть подати заявку на роботу на спеціальних онлайн-дошках вакансій, а також на загальних веб-сайтах для фрілансерів, таких як Fiverr, Freelancer, Upwork та інших. Якщо ви виявите, що ваші навички не можуть бути використані безпосередньо для створення нових потоків доходу, ви можете спробувати монетизувати інші навички.
-
Тестуйте додатки та вебсайти
Якщо вас цікавить взаємодія з користувачами, існують компанії, що платять рецензентам 10 доларів за те, щоб вони надали іншим підприємцям відгуки про їхні веб-сайти та програми. Вам буде надано набір запитань, на які потрібно буде відповісти під час перегляду сайту. Це один зі швидких способів заробити гроші в Інтернеті.
Ви передасте свої ідеї та відгуки підприємцю за допомогою відео під час навігації на його веб-сайті чи в додатку. Ваше відео триває лише 20 хвилин, тож якщо ви знімете три відео на годину, то заробите 30 доларів. Однак, конкуренція в цій сфері досить висока, тому потрібно діяти швидко, аби встигнути вихопити новий проєкт.
З одного боку, заробіток грошей в Інтернеті може допомогти вам утриматися на плаву в ці важкі часи, а з іншого – також може допомогти вам уникнути нудної офісної роботи та почати працювати на себе. Обмірковуючи бізнес-ідеї в Інтернеті та вирішуючи розпочати онлайн-бізнес, ви отримаєте більше фінансової свободи, покращите свою фінансову безпеку та наблизитеся до ідеї про життя на власних умовах.