Якщо ви мрієте стати творцем виразного погляду у дівчат, якщо хочете викликати посмішку на їх обличчі та роботи світ красивішим, варто вибрати якісні курси нарощування вій та зібрати по їх завершенню продуманий стартовий набір, з яким ви почнете шлях до професії.
Вії для нарощування
Вії — базовий елемент, вибору якому потрібно приділити максимальну увагу. Вони продаються готовими міксами або ж окремо. Мікс представляє собою зручну палетку з різними довжинами війок, для старту в роботі вам буде достатньо купити 3-4 готових мікси.
Але що робити, якщо ви вирішили самі вибрати вії? От кілька порад:
- Вибирайте достатньо стандартні вигини C і D. З ними можна реалізувати безліч технік.
- Товщина може бути будь-якою комфортною саме для вас. Краще починати зі стандарту — 0,12 мм, коли у вас буде достатньо досвіду та вмінь — можна спробувати дещо тоньші вії — на 0,07 і 0,10 мм.
- Варто наголосити на покупці коричневих вій для створення максимально натурального ефекту.
- Не зайвими буде кілька палітр з кольоровими міксами вій.
В підсумку, вам потрібно буде купити 4 палітри: 2 чорні з різною товщиною та форматом вигину, кольорову та коричневу палітри.
Матеріали
Хороші матеріали — ще один важливий аспект якісного нарощування вій. Вибирайте міжнародні бренди зі світовим іменем, які заслужили любов та повагу багатьох майстрів. Матеріали від бренду Kodi professional давно користуються популярністю в топових лешмейкерів. Які матеріали потрібні новачку?
- фіксуюча основа. Клей для вій має бути з подовженим строком полімеризації, адже початківці часто допускають помилки і на їх виправлення потрібно значно більше часу.
- ремувер. Ця рідина має бути гіпоалергенною для максимальної безпеки клієнта та швидкодіючою, щоб ви могли за лічені хвилини прибрати штучні волосинки.
- праймер. Він використовується на підготовчому етапі для видалення жирової плівки зі шкіри повік і з самих війок.
- обезжирювач. Приміняють для зняття бруду та надлишкової жирності, він в рази покращує адгезію штучних та натуральних вій.
- закріплювач. Допомагає зафіксувати місце з'єднання штучного та натурального матеріалу.
На курсах нарощування вій в Міжнародній академії Kodi professional вам допоможуть у виборі справді якісних матеріалів та нададуть приємну знижку кожному студенту на закупівлю всього необхідного.
Інстурменти
Інструменти не менш важливі, ніж ваша техніка. Вони мають бути якісними, надійними та комфортними в роботі як для майстра, так і для клієнта:
- пінцети. Виготовлені з міцної сталі, не деформовані, добре заточені та готові до дезінфекції та стерилізації;
- аксесуари для клею. Це можуть бути різні планшетки чи палітри, нефритовий камінь, спеціальне кільце на палець чи браслет з ємністю;
- ізолятори для нижніх вій. Як правило це спеціальні паперові смужки, які самостійно фіксуються на нижніх віях. Можуть бути з додатковими ефектами зволоження чи тонізації, як патчі;
- щіточки чи мікробраші. Вони є різної форми, розміру та дизайну — тут можна дати повну волю власним бажанням.
Стартовий набір — необхідний мінімум, який потрібний початківцю для роботи в професії. Згодом ваша колекція розшириться та поповниться новими екземплярами, котрі вже не помістяться навіть в органайзер.