Візажист – це творча професія, яка потребує спеціального навчання та постійного підвищення кваліфікації. Щоб стати майстром необхідне постійне вивчення новинок, модних тенденцій, участь у майстер-класах та чемпіонатах, відпрацювання технік макіяжу. Відповідно на запитання, чи варто вчитися на візажиста, є аргументована та однозначна відповідь. Вчитися необхідно, і при цьому прагнути накопичення практичного досвіду. І у цьому вам поможуть курси макіяжу від academy.kodi-professional.ua!
Особливості професії
Професія візажиста орієнтована те що, щоб допомогти людям виглядати гармонійно у різні моменти їхнього життя. Майстер повинен враховувати побажання клієнта та його фізичні особливості: форму очей, губ, брів, будову обличчя, колір шкіри, вік та спосіб життя. Під час консультації може запропонувати клієнту своє бачення образу, але з нав'язувати його. Важливим завданням є не тільки виконання стилістичного макіяжу, але й підбір косметологічних засобів для маскування видимих дефектів шкіри.
Де потрібна професія:
- магазини косметичних брендів;
- модельні агенції;
- косметологічні кабінети;
- салон краси;
- кіностудії та театри.
Залежно від клієнта візажисти використовують різні техніки, щоб підкреслити красу людини, створити спеціальні ефекти. Вони спеціалізуються в багатьох галузях візажної майстерності, як-от театральний грим, модний макіяж для модельних зйомок, для заходів, робота в роздрібному магазині.
Бажаючи спробувати себе у цій професії, визначте наявність наступних особистісних якостей:
- комунікабельність;
- акуратність;
- терпіння;
- пунктуальність;
- тактовність;
- вміння знаходити підхід до людей.
Візажист повинен розумітися на кольоротипах зовнішності, расових і вікових особливостях.
Професійні навички та якості
Візажисти використовують техніки, в тому числі модний макіяж, що використовується для малювання супермоделей для журнальних фотосесій, а також на подіумі. Макіяж зі спецефектами (або фантазійний) включає гіпсові зліпки, протези та грим.
У макіяжі підвищеної чіткості використовуються світловідбивачі та мінерали, щоб надати шкірі гарного вигляду. Візажисти повинні вміти завдавати косметичних засобів по-різному, залежно від події. Театральні гримери повинні створювати макіяж, який буде видно з великої відстані. Публіка часто знаходиться далеко від виконавців на сцені.