Сьогодні в дизайні інтер’єрів дуже велику популярність набувають стилі сканді та мінімалізм. Для обох цих концепцій характерні світлі стіни в приміщенні. Досягти бажаного ефекту можна не лише пофарбувавши їх, а й завдяки шпалерам білого кольору. Вони в асортименті представлені на ринку в різних варіантах відтінків. Проте, щоб зробити інтер’єр дійсно стильним, треба вміти вдало обіграти таке покриття. Розповімо про кілька заходів, які можуть стати в нагоді.

Перший: контраст

Збираючись купити шпалери в інтернет-магазині саме білого кольору, насамперед варто продумати, з чим в кімнаті їх можна вигідно поєднати, аби позбутися ефекту безбарвності. Серед найстильніших та вигідніших комбінацій:

  • темні меблі та елементи архітектури (двері, вікна, підвіконня, плінтуси та багети);
  • яскраві гардини та інший текстиль (наволочки, покривала, скатертини, рушники тощо). Можна обмежитися лише однією деталлю, проте цікавіше виглядає приміщення, в якому на тлі білого вдало підібрано 2–3 акцентних кольори;
  • колір натурального дерева. Якщо в планах заміна меблів, то можна завважити цю рекомендацію та купити предмети інтер’єру в природних відтінках того чи іншого типу деревини.

Допоможуть «додати фарб» і різні дрібнички для декору – картини, постери, полички, килимки чи подушечки.

Другий: комбінація шпалер

Необов’язково всю кімнату робити сліпуче білою. Замість «Вау!» ефект може бути протилежний. Білий колір – холодний, через що кімната може здаватися не досить затишною. До того ж однобарвні стіни – це трохи нудно. Аби їх оживити, а заодно загалом прикрасити приміщення можна за рахунок поєднання білих та шпалер контрастного відтінку. Це можуть бути покриття з яскравим малюнком (рослинний орнамент, геометрія, абстракція) чи просто іншого відтінку. 

До речі, дуже вигідно поєднуються білі шпалери з соковитими кольорами: аквамариновим, бірюзовим, апельсиновим, зеленим. Проте, щоб така комбінація виглядала стильно, треба підбирати колір-компаньйон відповідного тону: теплого чи холодного.

Порада: виділяти краще найбільш відкриту та видиму стіну кімнати, яка відразу впадають в око.

Третій: використання декору

Це можуть бути інтер’єрні дрібнички на кшталт тих же постерів чи наволочок, але можна піти далі і використати декоративні перегородки для того, аби розбавити «білизну». Зробити їх можна з гіпсокартону, а потім пофарбувати в будь-який бажаний колір, або з дерева. 

Поєднання природної текстури та відтінку додасть в кімнату затишку, зробить оформлення дійсно стильним. До того ж така комбінація – це свого роду класика, тому дизайн буде актуальним, навіть якщо тренди поміняються.