ВЕНТИЛЯТОРИ ВИСОКОГО ТИСКУ ВЦ 6-28

Радіальні вентилятори високого тиску в основному використовуються у складі систем вентиляції, опалення та кондиціювання приміщень та споруд усіх типів – житлових, громадських, промислових. 

Вентилятори високого тиску можуть застосовуватись на об'єктах, де потрібно переносити значні повітряні маси, встановлений високий опір обладнання. Можливе використання даних агрегатів разом з вентиляторами димовидалення та повітродувками.

Відмінною особливістю вентиляторів даної категорії є підвищені вимоги до надійності та безперебійності роботи, міцності та безпеки під час процесу експлуатації. Конструктивні особливості вентиляторів високого тиску є простою і надійною технічною системою. Крім простоти використання, до переваг відцентрових вентиляторів відноситься і відсутність спеціального технічного обслуговування та сервісу.

Головні переваги таких вентиляторів у тому, що вони мають відносно просту конструкцію, але при цьому гарантують стовідсоткову надійність в експлуатації, високий рівень ККД, невелику кількість споживання енергії та все це за доступною ціною. Вентилятори серій високого тиску зазвичай виконуються з одного виду металу – (вуглецевої сталі. На замовлення для спеціальних потреб клієнта вентилятори високого тиску можуть бути також виготовлені з нержавіючої сталі, алюмінієвих сплавів або різнорідних металів.

Конструкція вентилятора 

Вентилятор ВЦ високого тиску складається з наступних основних вузлів: 

  • робоче колесо вентилятора – зварене, складається з переднього та заднього дисків, має 12 лопаток та маточину; 
  • спіральний корпус («равлик») – виконує функції відведення повітря (що виходить із робочого колеса) в певному напрямку, а також частичного перетворення динамічного тиску потоку в статичний; 
  • станина вентилятора - зварена, на неї кріпиться корпус та електродвигун. Основа станини має відверні для встановлення на фундамент чи віброізолятори; 
  • колектор циліндричної форми - служити для підведення повітря, що надходить до робочого колеса.

Принцип роботи вентилятора 

Електродвигун передає механічну енергію робоче колесо. Робоче колесо радіального вентилятора внаслідок обертання засмоктує повітря через вхідний отвір. Повітря рухається від центру до периферії та за рахунок відцентрової сили виштовхується лопатками у вхідний отвір спірального корпусу (перпендикулярно до вхідного отвору).

Щоб грамотно вирішити питання з покупкою відповідного вентилятора, треба звернутися до фахівців «Київського вентиляційного заводу», які готові завжди допомогти у виборі потрібного обладнання за оптимальною ціною, яка задовольнить будь-якого клієнта.