Вибір меблів – справа, до якої потрібний особливий підхід, вона потребує певних знань. У цій статті ми дамо кілька порад щодо вибору меблів. На які параметри найкраще звернути увагу, щоб отримати якісне та довговічне оздоблення?
Широкий вибір якісних меблів для вашого дому пропонує фабрика BNB!
Багато сучасних виробників широко використовують у виробництві меблів ЛДСП – ламіновані деревно-стружкові плити. ЛДСП-плита складається з основи та плівки, від їхньої якості залежить властивості кінцевого продукту. При покупці найкраще вимагати сертифікат щодо відповідності екологічним нормам. Відповідно до ГОСТу всі торці плит ЛДП повинні бути обклеєні кромковими матеріалами. Точний збіг малюнка, колірної гами та відтінків кромки говорить про якість матеріалу.
Корпусні частини меблів складаються з безлічі деталей. Їх з'єднання створюється стяжками різної форми та конструкції. Перевага залишається за наборами та елементами, які дають можливість збирати та розбирати меблі без шкоди для стійкості корпусу, при перестановках чи переїзді.
У меблевих стінах та наборах полиць, що відрізняються висотою розташування, повинна обов'язково бути полиця – стяжка, для міцного з'єднання елементів меблів, наприклад, стінок шафи. Полиці можуть бути такими, що вкладаються і триматися на звичайних полкодержателях. Для скляних полиць можна використовувати нерухомі фіксатори із присосками. Задні стінки шаф та полиць виготовляються з ДВП, плит високої щільності. Якщо стінки виконані в одній кольоровій гамі з набором, це говорить про хороший вибір матеріалу виробником.
Двері вішаються на корпуси шаф та секцій за допомогою петель, якість яких теж важлива. Петлі великих виробників постійно вдосконалюються. Вони мають бути надійними в експлуатації, добре регулюватися, забезпечити багаторазові робочі цикли.
Модульна система меблів – це не просто набір елементів меблевого декору, це ціла композиція, спрямована на організацію корисного простору в кімнаті та створення повноцінного дизайну приміщення. Її сильна риса – легка зміна розташування елементів у кімнаті та щодо одне одного. Це дає простір для уяви та пошуку варіантів, що максимально влаштовують вас функціонально та естетично. Крім того, елементи завжди можуть бути докуплені та замінені без особливих втрат, вам не доведеться змінювати весь гарнітур, як могло б бути у випадку зі звичайною стінкою.
Ви зможете впевнитись у виробнику меблів, якщо при покупці обговорюється гарантійний термін. Відповідно держ. стандартам це 24 місяці, менший термін гарантії, що надається виробником - причина засумніватись у якості.