Оригінальні тенти для авто можуть продаватись у комплекті до вантажівки під час її придбання. Але вже за декілька років може виникнути потреба оновити як тент, так і каркас для нього. Саме тоді варто звернутися до спеціалістів, які можуть швидко та якісно виготовити тент для комерційного транспорту.
Різноманітні варіанти тентових матеріалів пропонує компанія https://new.tent.ua/ де тент автомобільний можна замовити і купити за привабливою ціною. Тут є можливість проєктувати і виготовити брендований тент, щоб підкреслити корпоративний стиль. Крім того, такий вид тенту буде виконувати роль рекламної пересувної площі компанії.
Та повернемось до теми наші публікації і розкажемо, про те яким чином виготовляється тент для вантажного автомобіля. І що потрібно для того, щоб мати і якісний і зносостійкий захисний матеріал.
Проєктування і дизайн
Перший крок для того, щоб отримати тент для автомобіля – спроєктувати його і визначитись із тим, яким має бути дизайн тентованої вантажівки. Спочатку необхідно встановити розміри майбутнього тенту. Для цього застосовують креслення авто із даними про ширину і довжину кузова. Але в більшості випадків потрібні також індивідуальні обміри кузова, оскільки у оригінальну конструкцію зазвичай вносять зміни.
Ескіз тенту буде включати його унікальні розміри: до габаритів кузова додають спеціальні припуски, які будуть корисні для облаштування тентового покриття в різні пори року. Це пояснюється тим, що захисна поверхня може сильно нагріватися під сонцем або навпаки стискатися під час застосування у холодну пору року.
Після того як замовник визначиться з розмірами, можна остаточно сформувати дизайн тенту. На тентовану поверхню, завдяки спеціальним технологіям можна нанести будь-який малюнок, символи та іншу інформацію замовника. Коли проект за конструкцією та дизайном, готовий, треба переходити до другого етапу – пошуку матеріалів.
Вибір матеріалів для пошиття тенту
Серед найбільш популярних матеріалів виготовлення поверхні тентів є:
-
полівінілхлорид або ПВХ-тканина;
-
акрилова промислова тканина;
-
брезент з поліпшеними властивостями.
Кожен із матеріалів має свої переваги, але оптимальним вибором за ціною та якістю, у більшості випадків буде промислова ПВХ-тканина. Для фурнітури обирають зазвичай металеві вироби, що забезпечують необхідну міцність та витривалість. Після нанесення малюнку, конструкцію збирають, прошиваючи або укріплюючи її по контуру за допомогою інших технологій.