Каналізаційна система в квартирі або приватному будинку з часом може засмітитися, і як зазвичай це відбувається в найбільш невідповідний момент. Для того щоб оперативно розв'язати проблему, необхідні знання, як це виправити без нанесення будь-яких пошкоджень для самої системи. Прочищення каналізації може бути двох видів: хімічне і механічне.
Застосування механічного та хімічного прочищення каналізації
Механічне чищення
Для усунення пробки, що утворилася, зазвичай у хід йде сантехнічний, металевий трос, на кінці якого закріплена щітка. Трос повільно вводитися в трубу у напрямку засмічення, що утворилося, до того моменту, поки він не наштовхнеться на пробку. Потім трос кілька разів провертається, пробиваючи засмічення. Важливо, робити все акуратно, щоб не пошкодити саму трубу.
Хімічне чищення
На ринку існує великий вибір різних хімічних препаратів для боротьби із засміченнями каналізаційних труб. До їхнього складу входять луги або сильнодіючі хімічні кислоти. Необхідно засипати в отвір препарат і почекати, поки діючі речовини не почнуть роз'їдати пробку, що утворилася в трубі. Потім рясно промити водою.
Рекомендується процедуру проводити в гумових рукавичках, щоб уникнути потрапляння кислот на шкіру. Водночас вікна мають бути відчиненими, оскільки випаровування можуть обпалити ваші дихальні шляхи. Роздрукований засіб рекомендується зберігати добре закритим у недоступному для дітей і тварин місці.
Боротьба з неприємними запахами
Характерний неприємний запах з мийки свідчить про те, що починає утворюватися засмічення у ваших трубах. У кухонних раковинах залишки їжі осідають у сифоні й починається процес гниття.
Для того, щоб зменшити потрапляння відходів у каналізацію, необхідно застосовувати решіточки для зливу в раковині, а всі залишки їжі перед миттям посуду викидати в смітник.
Для видалення неприємного запаху рекомендуємо застосовувати оцтову кислоту або натрій вуглекислий.
Професійне обладнання для механічного чищення
Зараз фахівці у Джі Ес Сервіс https://gs-service.com.ua/ застосовують сучасне обладнання, що здатне прибрати затор у трубах за лічені хвилини. Гідродинамічна чистка є найефективнішим методом боротьби з проблемою, що утворилася. У трубу вводять гнучкий шланг з невеликим наконечником, потім через нього подають напір води під тиском.
Завдяки такому способу виходить видалити всі відкладення на стінках труб, що утворилися за час користування. Для зовнішніх робіт застосовують каналопромивні машини з автономним джерелом живлення.