Лазерне різання труб - одна з найбільш затребуваних у металообробці операцій, так як металеві труби широко використовуються як для прокладання комунікацій, так і як елементи металоконструкцій.

Мережі трубопроводів забезпечують щоденні побутові потреби у воді та теплі, служать основою систем зрошення в аграрному секторі, є традиційним способом транспортування у паливно-енергетичному комплексі та видобувній галузі.

Послугу лазерного різання труб пропонує своїм клієнтам компанія ksl.ua!

У будівництві металеві труби застосовуються для прокладання дренажу та спорудження фундаментів, як оболонка для електрокабелю та телекомунікацій.

При створенні каркасу металевих конструкцій труби часто використовують замість металевого бруса. Вони забезпечують необхідну міцність, знижуючи витрату металу та полегшуючи конструкцію, будь то промислова будівля, рекламна стійка або садова лава.

Для всіх труб з металу характерна простота монтажу, висока стійкість до навантажень та тривалий термін служби.

Замовити лазерне різання труб ви можете на сайті компанії ksl.ua прямо зараз!

Лазерне різання труб: особливості технології

Принцип лазерного різання труб

Лазерне різання труб – один з різновидів сучасних технологій обробки металів, що має низку серйозних переваг перед класичними способами різання. Лазерне різання проводиться на спеціальному верстаті, оснащеному лазерною установкою.

Сфокусований лазерний промінь високої потужності здатний миттєво нагрівати метал до температури плавлення та випаровування. Рухаючись наміченою траєкторією, промінь залишає за собою тонкий рівний різ, розділяючи частини заготовки. Одночасно з впливом лазера в зону різу подається струмінь газу, який очищає та охолоджує крайку. При різанні немає прямого контакту з оброблюваним виробом, що запобігає механічній деформації.

Метали різної теплопровідності різною мірою схильні до впливу лазерного променя:

- швидше і легше ріжеться високовуглецева сталь, важче нержавіюча.

- найбільшого впливу вимагають кольорові метали та алюміній.

Властивості металу також впливають на вибір газу, що супроводжує процес лазерного різання. Так, для звичайної сталі використовується кисень, який прискорює процес різання за рахунок виділення додаткової теплоти при реакції з металом у зоні різання. Для нержавіючої сталі застосовуються азот та інертні гази, що зберігають антикорозійні властивості виробів.