Хімчистка штор Київ – ефективний метод усунення забруднень. У чому його особливості та коли цей метод боротьби з плямами справді необхідний?

Все вирішує тип тканини та ступінь забруднення

Видів штор існує безліч. Між собою вони відрізняються як за типом тканини, так і за своїм дизайнерським оформленням. Штори можуть бути виконані з тонкої і дуже легкої органзи, важкого оксамиту, нетканого полотна та інших матеріалів. Тип тканини є головним критерієм при виборі способу догляду за шторами та видалення з них пилу, плям та інших забруднень.

Осілий на полотні пил не складає прибрати за допомогою звичайного пилососа. Це єдиний універсальний спосіб чищення штор на дому, що підходить для будь-яких типів тканини. Головний його недолік – боротьба лише з пилом. Плями і бруд, що в'ївся, пилососом не прибереш, і для їх усунення необхідне прання або хімчистка штор.

Прати можна тільки ті тканини, які не дадуть усадку, не полиняють або не зіпсуються іншим чином після контакту з водою. Наприклад, пранню піддаються синтетичні штори, виготовлені з гладких тканин.

Хімчистка штор – універсальний метод

Найчастіше контакт з водою для матеріалу штор згубний. Саме з цієї причини сьогодні широко використовується хімчистка штор із використанням перхлоретилену – високоактивного органічного розчинника. Вона дозволяє видалити забруднення без використання води і тому називається сухою. Метод ефективний, але можливий тільки на фабриці, оскільки основна речовина, що діє, є шкідливим для здоров'я людини.

При необхідності виконати хімчистку дизайнерських штор можуть виникнути труднощі зі зняттям і подальшим розвішуванням. Швидко та якісно виконати ці процедури може лише людина, яка має відповідні навички та досвід. Саме такі співробітники і працюють у нашій компанії: досвідчені, що з легкістю виконують розвішування штор будь-яких дизайнерських рішень.

Як часто потрібно прати штори?

- Згідно з рекомендаціями медиків, прати фіранки необхідно раз на 3-4 місяці.

- Якщо періодично чистити штори пилососом або щіткою, слід проводити прання кожні шість місяців.

- А тюль потрібно прати частіше, кожні два місяці, оскільки вона вбирає всі запахи, може пожовтіти або набути неприємного сірого відтінку.

Експерти клінінгового сервісу стверджують, що періодичність прання портьєр безпосередньо залежить від того, де саме вони висять. Якщо це кухня, де постійно готується їжа і на текстилі можуть з'явитися жирові плями, слід проводити прання в міру появи цих плям. Якщо фіранки драпірують вікно в кімнаті, їх потрібно прати кожні півроку. А якщо в будинку є маленькі діти, прання штор слід проводити набагато частіше.

Найкращим рішенням стане професійна хімчистка віконного текстилю. Тим більше, якщо портьєри виконані з дорогого, делікатного матеріалу, якщо є складні елементи декору (ламбрекени, аплікації, стрази, намистини і т.д.).

Переваги чищення віконного текстилю, руками фахівців, очевидні:

- Правильний вибір температурного режиму та засобів для чищення

- Ефективне видалення забруднень різного роду

- Немає ризику усадки та деформації тканини, втрати кольору

Важливо!

Щоб зрозуміти час чистити штори чи ні, проведіть невеликий тест: легким рухом струсіть їх (хмари пилу бути не повинно). Але, не перестарайтеся, адже багаторазове прання може призвести до зміни кольору або деформації текстилю.

Майстри на місці визначають, який спосіб усунення забруднень підійде якнайкраще: чистка вдома або хімчистка штор з вивозом. Якщо показано саме хімчистку, то штори буде знято і відвезено на фабрику. Звідти вони повернуться бездоганно чистими, готовими до розвішування.