Сотні статей і гори книг написані про це унікальне, полікультурне, корисне і популярне блюдо. Йому присвячено не один десяток спеціальних телевізійних ток-шоу і програм, про нього зняті різні науково-популярні і документальні фільми. Піца - ім'я цієї унікальної страви, тому переповідати історію винаходу і цікаві факти не будемо, говорити про корисні її властивості не станемо, а відразу ж приступимо до справи, не кажучи нічого зайвого. Топ 10 найбільш корисних і популярних рецептів піци пропонується Вашій увазі, що не тільки затребувані в професійному середовищі pizzburg, а також полюбилися навіть звичайним домогосподаркам.
У наших минулих публікаціях ми розглядали особливості приготування і рецептуру Піци з цибулею і сиром. Рецепт другий сьогодні пропонується Вашій увазі: Піца по-селянськи. Перемелемо через м'ясорубку кілька відварених середнього розміру картоплин, викладемо суміш на рівну поверхню з борошном і добре перемішаємо. Зробимо поглиблення посередині, додамо в нього яйце, додамо тертого сиру, поллємо маргарином або вершковим маслом, трохи перцю і солі. Додамо потім суміш з теплого молока і дріжджів, приготовлену заздалегідь. Замісимо наше тісто, накривши його рушником, після чого поставимо доходити в тепле місце.
Розкачаємо готове тісто плоско, покладемо на середнього діаметра сковорідку з відносно високими (до5 см) бортами, змастивши попередньо вершковим маслом. Покладемо в ємність кубики сиру твердих сортів, шматочки дрібно нарізаної шинки і ковбаси, плавленого сирка, додамо тертого сиру, молока, два збитих яйця, сіль і перець за смаком. Все перемішати ретельно. Рівномірно викладаємо отриману суміш на тісто, закриваємо і запікаємо до 45 хвилин в гарячій духовій шафі.
Складові. Тісто: 300 г білого борошна, 50 г масла вершкового, 300 г картоплі, 1 яйце, 50 г тертого сиру, 100 г молока, 20 г дріжджів, за смаком сіль і перець чорний. Начинка: 50 г сиру твердих сортів і 300 г сиру плавленого, по 50 г ковбаси і шинки, 200 г молока, 2 яйця, сіль і перець додаємо за смаком.