• Головна
  • Як не стати жертвою роботодавців під час сезонних заробітків
10:37, 4 липня 2017 р.

Як не стати жертвою роботодавців під час сезонних заробітків

Як не стати жертвою роботодавців під час сезонних заробітків

Українці часто їдуть влітку працювати закордон – на сезонні роботи. Як не стати особистим рабом роботодавця-іноземця і отримати справедливу винагороду за свою працю – дивіться прямо зараз.

Сезонні роботи – спосіб поєднати корисне з приємним. Але часто на таких робітників чекає повне розчарування.

Їдете працювати аніматором на курорт? Розважатимете людей? Попереджаємо! Після кількох тижнів роботи вам може бути зовсім не до сміху.

Так працювати аніматорами до спекотного Єгипту поїхали подруги з Дніпра. Про роботу дізналися через знайомих. Без контракту та будь-яких гарантій дівчата відправилися у готель на березі Червоного моря. Спочатку все було, як у казці – гарні умови праці, привітне керівництво. Але далі робота перетворилася на пекло. Дівчата гнули спини цілодобово без вихідних, вислуховували постійні образи від адміністрації і, зрештою, через два місяці, коли їм на руки дали вдвічі менше грошей, ніж мало бути, дніпрянки не витримали. Насилу забравши свої паспорти, розчаровані дівчата повернулися в Україну.

Друзі, запам’ятайте! Для законного працевлаштування закордоном необхідно мати трудову угоду з іноземним роботодавцем. Без неї вас запросто кинуть і ніхто вас не захистить. Контракт має підписуватися з роботодавцем, а не з посередником! Більше того – не віддавайте нікому оригінали своїх документів.

Ви вже домовилися про гарну роботу закордоном? Не поспішайте збирати валізи. Вас можуть кинути за крок до поїздки.

На цей гачок потрапила пара з Харкова. Чоловік з дружиною знайшли в мережі агента з працевлаштування, який їм нібито підшукав роботу масажистами в готелі у Туреччині. З іноземним роботодавцем він, мовляв, теж вже домовився. Висока зарплата, проживання і харчування безкоштовне. Не робота, а мрія. І за цю мрію агент попросив у пари 500 доларів. А вже за кілька днів до вильоту – шахрай зник. У результаті – ні роботи, ні грошей. Подружжя залишилося ні з чим.

А група студентів з Києва поїхала на канікулах до Іспанії. Працювали на плантаціях – збирали цитрусові. Здавалося б, романтика. Та що насправді сталося зі студентами? І яких ще правил потрібно дотримуватися, щоб не стати жертвою роботодавців під час сезонних робіт?

Більше дивіться у відео

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Заробітки #роботодавці #робітник #контракт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...