16:27, 17 квітня 2021 р.
Хто став гордістю Новоград-Волинської громади - 2020
Гордість міста Новоград-Волинський
Успішність кожної територіальної громади значною мірою залежить від тих, хто тут живе і працює. Своїми досягненнями, достойними справами, щоденною наполегливою працею кожен вносить свій особистий внесок у процвітання та розвиток свого краю. Проте кожна епоха народжувала людей, які чимось вирізнялися, хто мав хист до видатних справ, залишав по собі пам'ять, а подекуди й змінював хід історії.
Щороку Новоград-Волинська міська територіальна громада відзначає кращих своїх жителів – переможців рейтингу популярності «Гордість громади». Лауреатів рейтингу обирають з-поміж усіх сфер життєдіяльності – ділової, громадської, освітянської, медичної, благодійницької, спортивної, військової, творчої.
Цього року відзнаку «Гордість громади» отримали 38 номінантів. Вони працюють в різних галузях, але об’єднує їх одне – любов до своєї справи та вміння йти вперед. У зв’язку з карантинними обмеженнями, вручення відзнак відбувалося здебільшого в трудових колективах, окремо за кожною номінацією.
За вагомий внесок у економічний та соціальний розвиток Новоград-Волинської міської територіальної громади за 2020 рік, переможцями відкритого рейтингу популярності „Гордість громади - 2020“ визначено:
«Підприємство року» - ПрАТ ВКФ «Леся», голова наглядової ради Сиченко Микола Вікторович.
ПрАТ «Виробничо-комерційна фірма« Леся» - сьогодні - це сучасне швейне виробництво, яке систематично займається впровадженням нових технологій.
У 2020 році на підприємстві розпочали виробництво захисних костюмів для медичних працівників. Безкоштовно передано 100 захисних костюм для працівників КНП «Новоград-Волинське міськрад ТМО» та 20 костюмів для працівників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради. Також, швейною фабрикою безкоштовно надано 300 масок для працівників соціальної сфери міста. Придбано ШВЛ та передано в КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО».
«Підприємець з чуйною душею» - ФОП Козловська Олена Едуардівна, власниця швейного цеху.
Швейний цех має сучасне професійне технологічне обладнання, кваліфікаційний колектив. Під час боротьби з коронавірусною інфекцію разом з колективом надала допомогу місту в пошитті засобів індивідуального захисту. Робітники швейного цеху мають багаторічний досвід роботи і гарантують якість продукції та надання послуг.
«Єднання незламного духу та ідеї» - мініпекарня «ВашЛаВаш», засновники колишні військовослужбовці, учасники АТО/ООС Виговський Олександр Станіславович та Васильчук Сергій Володимирович.
Перший такий заклад харчування на Новоград-Волинщині. Нині мініпекарні працюють у мікрорайоні «Зелені» та біля «Торгового дому», асортимент випічки не гірший, аніж в авторитетних закладах обласних центрів. Власники закладу займають активну громадянську позицію, проводять різні соціальні, благодійні акції, підтримують військових та членів їх сімей: майстер-класи з випічки грузинських смаколиків для дітей учасників АТО стали доброю традицією.
«Робітнича майстерність» - Лопатюк Григорій Дмитрович, електрогазозварник устаткування котелень п’ятого розряду КП НВМР „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“.
Григорій Дмитрович з перших днів роботи проявив себе як грамотний працівник. Постійно стежить за передовим досвідом роботи, ініціатор нововведень на підприємстві. В міжопалювальний період за активної участі Григорія Дмитровича проведена значна електрогазозварювальна робота по реконструкції теплових мереж із заміною аварійних ділянок, реконструкції котелень із заміною всього обладнання на обладнання з автоматизованою системою управління.
«Політ слова довжиною в століття» - редакція Новоград-Волинської міськрайонної офіційної громадсько-політичної газети «Лесин край».
24 грудня 2020 року виповнилося 100 років, як жителі Новограда-Волинського та району щотижня (в деякі роки по 5 разів на тиждень) отримують свіжі місцеві новини опубліковані в газеті - це понад 10 000 випусків. Разом з газетою люди переживали: голод, війну, відбудову та репресії, становлення Незалежної України, війну на Сході. Історії про це та багато іншого викарбувані на сторінках друкованого виданнях. Газета «Лесин край» - це літопис Новоград-Волинщини протягом століття.
«Рушій (генератор) ініціатив» - Власюк Анна Володимирівна, членкиня ГО «Новоград-Волинська організація жінок» і ГО «Матусі Н-В».
Анна Володимирівна приймає активну участь у житті нашої громади. Ніколи не стоїть осторонь проблемних питань, які виникають, загострює на них увагу громади та ініціює шляхи їх вирішення. Бере активну участь в усіх заходах, спрямованих на розвиток щасливого та різнобарвного дитинства у нашому місті. Є авторкою і переможцем «Бюджету участі» 2019, 2020 років. Успішно реалізовані проекти дитячого майданчику «Мультяшки» та «Шахове королівство» стали справжньою окрасою міського парку культури та відпочинку.
«Кращий сімейний лікар» – Гутель Ірина Миколаївна, лікар загальної практики-сімейний лікар амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №7 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради.
Ірина Миколаївна у період реорганізації галузі показала високий результат у роботі по укладанню декларацій з пацієнтами на медичне обслуговування. Вивчає сучасні методи роботи вітчизняної та зарубіжної медицини.
«Кращий сімейний лікар» – Прищепа Світлана Михайлівна, лікар загальної практики-сімейний лікар Пилиповицької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради.
Світлана Михайлівна здійснювала керівництво амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в Пилиповичах. У 2020 році активно приймає участь у лікуванні хворих на гостру респіраторну вірусну інфекцію COVID – 19.
«Тепло душі дітям» - Полякова Ірина Іванівна, лікар-педіатр амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №6 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради.
Ірина Іванівна у період реорганізації галузі показала високий результат у роботі по укладанню декларацій з дитячим населенням на медичне обслуговування. Вивчає сучасні методи роботи вітчизняної та зарубіжної медицини у напрямку «педіатрія».
«Кращий лікар» - Фіщук Ірина Русланівна, завідувачка інфекційного відділення для дорослих КНП «Новоград-Волинське місьрайТМО».
Ірина Русланівна, в умовах високої епідеміологічної небезпеки, своєю самовідданою сумлінною працею, чіткими і якісними організаторськими рішеннями забезпечує роботу потужного відділення. Швидко освоїла особливості роботи під час пандемії. Незмінно працює в цих умовах. Досконало оволоділа особливостями лікування та діагностики хворих з короновірусною хворобою. Орієнтується в лабораторній діагностиці хворих з Covid-19, корегує лікування згідно отриманих результатів. Володіє навичками респіраторної підтримки хворих з короновірусною хворобою за допомогою лицевої маски. Слідкує за оновленнями та змінами в стандартах лікування хворих з короновірусною хворобою. Співпрацює з Національною службою здоров'я України.
«Краща старша медична сестра» - Кітовська Вікторія Петрівна, старша сестра медична приймального відділення КНП «Новоград-Волинське місьрайТМО».
Приймальне відділення працює в цілодобовому режимі. Завдяки чіткій роботі Вікторії Петрівни відділення працює злагоджено, завжди вчасно та в необхідній кількості замовлені медичні препарати та вироби медичного призначення. У 2020 році, у зв’язку з пандемією короновірусної хвороби, зміни відбулися і в приймальному відділенні. Оскільки кожен хворий, що потрапляє в лікарню потенційно інфікований, під контролем старшої сестри знаходиться забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, антисептиками, щоденне прибирання приміщення, провітрювання. Вікторія Петрівна бере безпосередню участь в прийомі та обслуговуванні хворих. При потребі забезпечує цілодобовий пост молодших медсестер та сестер медичних. При необхідності сама виходить в зміни.
«Кращий лікар-анестезіолог» – Кухарський Петро Павлович, лікар-анестезіолог відділення анестезіологіх та інтенсивної терапії КНП «Новоград-Волинське місьрайТМО».
Петро Павлович досконало володіє всіма видами анестезіологічної допомоги: внутрішньовенної, внутрімязевої, інтубаційної провідниковової. Тільки у Новоград – Волинському відділенні анестезіології та інтенсивної терапії використовуються такі сучасні методи лікування як плазмаферез, встановлення штучного водія ритму. Освоєно і введено і дію сучасні апарати штучної вентеляції легень. З червня 2020 року переведений для лікування хворих з короновірусною хворобою до інфекційного відділення для дорослих в реанімаційні палати. Освоїв особливості роботи в умовах високої епідеміологічної небезпеки. На високому рівні володіє навичками респіраторної підтримки хворих з короновірусною хворобою в режимах СРАС та ШВЛ.
«Кращий лікар-педіатр» – Рижова Ольга Леонідівна, лікар-невролог дитячої поліклініки консультативно-діагностичної допомоги КНП «Новоград-Волинське місьрайТМО».
Ольга Леонідівна у своїй професійній діяльності постійно удосконалює методи та принципи роботи з надання кваліфікованої медичної допомоги дітям з неврологічною паталогією міста і району. Прослідковує фізичний та розумовий розвиток дітей раннього віку. Проводить профілактичну, медичну та психологічну допомогу дітям – інвалідам міста та району неврологічного та психітаричного профілю. Систематично проводить роботу з батьками цих дітей. Велику увагу приділяє дітям з відхиленням психічного розвитку. З листопада 2020 року переведена до інфекційного відділення для дорослих для лікування хворих з короновірусною хворобою, освоїла особливості роботи в умовах високої епідеміологічної небезпеки. Оволоділа особливостями лікування та діагностики хворих з короновірусною хворобою. Орієнтується в лабораторній діагностиці хворих з Covid-19, корегує лікування згідно отриманих результатів.
«Краща медична сестра» – Бондарчук Алла Степанівна, сестра медична блоку інтенсивної терапії неврологічного відділення КНП «Новоград-Волинське місьрайТМО».
Алла Степанівна володіє великим досвідом роботи, має хороші практичні знання по своїй спеціальності, що дозволяє успішно справлятися з роботою. З вересня 2020 року переведена до інфекційного відділення для дорослих для лікування хворих з короновірусною хворобою. Швидко освоїла особливості роботи в умовах високої епідеміологічної небезпеки. За короткий проміжок часу оволоділа навичками по догляду за вкрай важкими хворими в реанімаційному відділенні. Навчилася користуватися апаратурою моніторингу стану хворих з Covid-19.
«Краща медична сестра» - Гриценко Олена Владиславовна, медична сестра загальної практики Наталівської амбулаторії.
Олена Владиславовна під час розпалу епідемії коронавірусної інфекції на території Наталівської сільської ради надавала допомогу мешканцям громади в режимі 24/7.
«Кращий лікар-терапевт» - Гнатюк Сергій Павлович, завідувач терапевтичного відділення КНП «Новоград-Волинське місьрайТМО».
Сергій Павлович, очоливши колектив терапевтичного відділення, докладає всіх зусиль, щоб забезпечити роботу потужного підрозділу в сучасних умовах. З серпня місяця 2020 року переведений для лкування хворих з короновірусною хворобою до ізоляційного відділення. Освоїв особливості роботи в умовах високої епідеміологічної небезпеки. Орієнтується в лабораторній діагностиці хворих з Covid-19, корегує лікування згідно отриманих результатів. Володіє навичками респіраторної підтримки хворих з короновірусною хворобою за допомогою лицевої маски
«Кращий лікар» – Андрусенко Дмитро Олександрович, лікар-отоларінголог поліклініки консультативно-діагностичної допомоги КНП «Новоград-Волинське місьрайТМО».
Дмитро Олександрович володіє технікою обстеження та діагностики пацієнтів з ЛОР патологією, технікою оперативного втручання при ЛОР паталогії. З серпня місяця 2020 року переведений для лікування хворих з короновірусною хворобою до ізоляційного відділення. Освоїв особливості роботи в умовах високої епідеміологічної небезпеки. Проводить лікування хворих з короноірусною хворобою згідно наказів та протоколів МОЗ України. Орієнтується в лабораторній діагностиці хворих з Covid-19, корегує лікування згідно отриманих результатів. Володіє навичками респіраторної підтримки хворих з короновірусною хворобою за допомогою лицевої маски.
«Кращий медичний заклад» – комунальне некомерційне підприємство «Новоград-Волинське місьрайТМО», генеральний директор Борис Василь Миколайович.
В 2020 році колектив КНП «Новоград – Волинське міськрай ТМО» працював в край складних і напружених умовах пандемії коронавірусної інфекції.
Лікувальний заклад віднесено до закладів першої черги надання медичної допомоги хворим на Сovid-19. Міськрай ТМО забезпечувало надання екстреної медичної допомоги населенню міста та району.
Колектив КНП «Новоград – Волинське міськрай ТМО» справився з поставленими завданнями на високому професійному рівні і в повному обсязі.
«Кращий медичний заклад» – Новоград-Волинська підстанція КНП «Центр екстреної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради, завідувач Мартиневич Богдан Іванович.
Новоград-Волинська підстанція екстреної медичної допомоги є передовою ланкою в обслуговуванні усіх екстрених, термінових, критичних захворювань і надає першу медичну допомогу хворим і потерпілим. Медичні працівники прийняли активну участь у боротьбі з коронавірусною інфекцією. Протягом 2020 року було обслуговано 806 осіб із підозрою, в подальшому підтверджені випадки COVID-19. Ця цифра складає ¼ від усіх захворівших у Новоград-Волинському місті та районі. Важкі періоди у боротьбі з коронавірусною інфекцією були спочатку перші місяці, коли не було засобів індивідуального захисту, літні місяці, коли було важко працювати через перегрів тіла у захисних костюмах і жовтень-листопад, коли було до 240 викликів до хворих з COVID-19 за один місяць.
«Інклюзія в дії» - Новоград-Волинський дошкільний навчальний заклад №13 «Ромашка», директор Сварицевич Оксана Григорівна.
Створено якісне освітнє середовище для дітей з особливими освітніми потребами (2 інклюзивні групи): відкрито сучасну ресурсну кімнату. Колектив співпрацює з науковцями Інституту психології Г.С.Костюка з метою впровадження наукових розробок у практику роботи закладу. Учасники Українського форуму «Нові вектори програми «Дитина», міжнародного фестивалю «Перспектива», Міжнародної українсько-італійської літньої школи з інклюзивної педагогіки. Постійно співпрацюють з ІРЦ м. Новограда-Волинського: проведено міське методичне об`єднання для завідувачів та методистів закладів дошкільної освіти; онлайн заняття для педагогів закладів освіти.
«Інклюзія в дії» - Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Житомирської області, директор Овдіюк Віктор Іванович
У закладі 8 класів, у яких навчається 14 учнів з особливими освітніми потребами, для яких створені комфортні умови: функціонує окреме шкільне методичне об`єднання педагогів, які забезпечують інклюзивну освіту; проведено тренінг для асистентів учителів міста та району за підтримки ГО Волонтерського руху «Спільна допомога» (Посольство США в Україні); обладнана ресурсна кімната.
«Дозвілля: реалії та виклики»
Палац дітей та молоді міста Новограда-Волинського, директор Добровольна Ольга Харитонівна.
Вперше в умовах карантину було організовано табір короткотривалого перебування з гнучким дистанційним режимом та міський Клуб відпочинку «ADRENALIN» (взяло участь більше 300 дітей закладів освіти міста)
Родина «SMART» - Сахно Дарія Анатоліївна, випускниця Ліцею №1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського та Сахно Анатолій Анатолійович – батько.
Дарія Анатоліївна зайняла ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН у відділенні комп’ютерних наук, секція «Технології програмування», призер обласних олімпіад з англійської та німецької мови.
Анатолій Анатолійович у 2020 році був керівником науково-дослідницької роботи Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН Дарія Анатоліївна, яка виборола перемогу на обласному етапі та ІІІ місце у фіналі; підготував команду, яка отримала диплом за успішний виступ на Всесвітньому інтелектуальному турнірі «CS50Puzzle Day»; розроблено і виготовлено шкільні розумні годинники.
«Впевнений поступ у професійній освіті» - Державний навчальний заклад «Новоград-Волинське вище професійне училище», директор Паламарчук Микола Євгенович.
Створено навчально-практичний центр з професії «Верстатник деревообробних верстатів». Новостворений центр об’єднав майстерні ручної та дві майстерні механічної обробки деревини і два класи для проведення вступних інструктажів. У відремонтованих власними силами за сучасними технологіями майстернях встановлено 20 імпортних деревообробних верстатів. На базі закладу організовано кадрову перепідготовку для працівників підприємств міста, а саме з меблевої фабрики «Мірт» та ТОВ «Факро».
«Берегиня пам’яті Лесі Українки» - Римська Віра Омелянівна, завідувачка літературно-меморіального музею Лесі Українки.
Віра Омелянівна заслужений працівник культури, почесний громадянин м.Новограда-Волинського.
Вивчає та відтворює до найменших подробиць творчий шлях видатної української письменниці культурної та громадської діячки, уродженки м. Новограда-Волинського, Лесі Українки. Очоливши музей, власноруч створила експозицію, а згодом провела повну реекспозицію музею, зібрала понад 2000 експонатів. Віра Омелянівна є одним з ініціаторів створення в місті Новограді-Волинському пам’ятника Лесі Українці, музею родини Косачів. Щороку в якості організатора Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» проводить масові заходи в Лесиній домівці. За її сприяння започатковано «Плеяди паростків Лесиного краю», які відвідують поети, письменники, науковці з усієї України та зарубіжжя. Віра Омелянівна продовжує активно працювати у складі Житомирського науково-краєзнавчого товариства дослідників Волині.
«Берегиня історичної спадщини» - Жовтюк Олена Миколаївна, директор краєзнавчого музею м. Новограда-Волинського.
Завдяки Олені Миколаївні в архіві музею зібрані спогади старожилів міста. Музей почав збагачуватися новими численними колекціями: це матеріали археологічних розкопок древнього городища, предмети побуту різних соціальних верств населення минулих віків. Була зібрана колекція вишитих сорочок та інші предмети етнографії. За її ініціативи ведеться робота щодо створення військово-меморіального комплексу просто неба на базі фортифікаційних споруд періоду Другої світової війни у гарматному напівкапонірі №306, що брав участь в обороні міста і є філією краєзнавчого музею. Олена Миколаївна активно реагує на сьогодення і в музеї створена експозиція, присвячена подіям АТО і ООС.
«Звягельський соловейко» - Мінгалєєва Наталка, учениця Школи мистецтв.
Наталка навчається в Школі мистецтв м.Новограда-Волинського по предмету фортепіано та народний вокал; активна учасниця зразкового ансамблю Школи мистецтв «Цвіте терен» та зразкового дитячого ансамблю «Ордана» міського палацу культури; учениця танцювального колективу «Грація». Вона вийшла на сцену в 5 років і зрозуміла, що це поклик її душі та серця.
Наталка у 2020 році стала лауреатом І премії V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «DANS-VOCAL-КЛАС» м.Львів в номінації естрадний вокал, лауреатом І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Підкори сцену» м.Київ в номінації народний вокал. Отримала Диплом за І місце в VІІІ Міжнародному шоу-фестивалі талантів «ZaГрай Fest – «На Біс» м.Запоріжжя в номінації народний вокал, диплом за І місце у Всеукраїнському телевізійному конкурсі-фестивалі мистецтв «Зірочко, засвітись!» м.Житомир в номінації вокал, гран-прі у Всеукраїнському телевізійному конкурсі-фестивалі «Зірочко, засвітись!» м.Житомир в номінації вокальний дует.
У 2020 році до 150-річчя з дня народження було здійснено декілька творчих проектів, в яких Наталія брала активну участь, як солістка та створювала фото образ поетеси.
«Фізична культура і спорт» - Калатинець Роман Володимирович, майстер спорту України з волейболу.
Роман Володимирович член Житомирської обласної громадської організації «Новоград-Волинська федерація волейболу», гравець ВК «Житичі-ПНУ». У 2020 році у складі збірної команди займав призові місця в змаганнях обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів. Отримав І місце в Кубку України 2019/2020 з волейболу серед чоловіків, ІІ місце в Суперкубку України 2020 з волейболу серед чоловіків. Виконав норматив Майстер спорту України.
«Фізична культура і спорт» - Десятко Діана Юріївна, чемпіонка України серед юніорок з вільної боротьби.
Діана Юріївна переможець на чемпіонатах області, України та всеукраїнських змаганнях. У 2020 році виборола ІІІ місце на чемпіонаті України серед юніорок з вільної боротьби та на чемпіонаті України серед жінок до 23 років, які відбулися у м. Львів.
«Фізична культура і спорт» - Возняк В’ячеслав Леонідович, тренер-викладач з настільного тенісу.
В’ячеслав Леонідович тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради з настільного тенісу. Проявив наполегливість у зміцненні матеріально-технічної і методичної бази відділення тенісу настільного ДЮСШ. Вихованці В’ячеслава Леонідовича постійні переможці міських, обласних і Всеукраїнських змагань. У 2020 році під його керівництвом вихованці зайняли ІІІ місце в клубному чемпіонаті України «Дитяча ліга» з настільного тенісу .
«Фізична культура і спорт» - Мірзабекян Юра Левонович, тренер-викладач з вільної боротьби.
Юра Левонович тренер-викладач з вільної боротьби. За період своєї тренерської діяльності підготував чемпіонів області, призерів та чемпіонів України, Європи та світу. Також підготував чотирьох майстрів спорту України та членів збірних команд України з вільної боротьби та близько ста кандидатів майстрів спорту.
«Фізична культура і спорт» - ФК «Звягель», чемпіон області з футболу, володар кубку Житомирської області.
Президент клубу – Нусбаум Степан Антонович, рада клубу Малярик Віктор, Портянко Сергій, Лавренюк Олександр, Кузьмич Григорій, тренер команди Скидан Руслан.
У 2020 році команда стала переможцями Чемпіонату у вищій лізі та Першості у першій лізі Житомирської області з футболу сезону 2020 р, а також фіналістами Кубку Житомирщини сезону 2020.
«Фізична культура і спорт» - Гордієнко Олександр Сергійович, засновник та президент обласної федерації з карате.
Олександр Сергійович є засновником і президентом «Федерації кіокушинкай карате Житомирської області» і діючим тренером. В Новоград-Волинському налічується 9 клубів, в місті та районі працюють 5 тренерів та виховуються 400 вихованців. Звягельчани є неодноразовими переможцями та призерами обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань.
«Сильна духом» - Степанюк Вікторія Сергіївна (с.Великий Молодьків), чемпіонка з армреслінгу.
Вікторія Сергіївна чемпіонка України з армспорту серед інвалідів, багаторазова чемпіонка України з гирьового спорту, переможниця та призерка Кубка України. За декілька років постійних тренувань виконала норматив майстра спорту з гирьового спорту та з армспорту. Входить до десятки кращих спортсменів України з гирьового спорту серед дорослих. Вікторія інвалід з дитинства, яка має великі здібності. Крім фізичного розвитку, вона прекрасно малює і бере участь у художніх виставках
«Військова доблесть» -сержант Ковтунівський Богдан Вікторович, санітарний - інструктор, автомобільної роти підвозу продовольства, речового і військово - технічного майна військової частини А2925, оперативного командування “Північ” Сухопутних Військ Збройних Сил України
Богдан Вікторович приймав участь в зоні АТО в бойових діях за Савур-Могилу, бої в Міусинську, Петровському, Степанівці, Дмитрівці та інших населених пунктах. Основним завданням було надання невідкладної медичної допомоги пораненим військовослужбовцям. У 2020 році приймав участь в зоні Операції об’єднаних сил в місті Рубіжному Луганської області.
«Військова доблесть» - лейтенант Чередник Богдан Миколайович, командир взводу польового водопостачання інженерно-технічної роти інженерного батальйону 12 окремого полку оперативного забезпечення оперативного командування “Північ”
Богдан Миколайович приймав участь в АТО та ООС на території Донецької та Луганської областей. Є учасником бойових дій. Військові статути знає та постійно керується ними в повсякденній роботі.
«Військова доблесть» - лейтенант Катеринчик Василь Юрійович, командир І розвідувальної роти військової частини А2076
Василь Юрійович приймав участь в АТО та ООС на території Донецької та Луганської областей. В складних обставинах швидко орієнтується і діє впевнено, приймає правильні і обґрунтовані рішення. Військові статути знає та постійно керується ними в повсякденній роботі.
«Героїчний вчинок року» - солдат Омельчук Анатолій Анатолійович, водій взводу забезпечення 1 самохідного артилерійського дивізіону 30 ОМБ оперативного командування “Північ” Сухопутних Військ Збройних Сил України.
Анатолій Анатолійович приймав участь в АТО та ООС. В грудні 2020 року солдат побачив полум’я над дверима сусідньої будівлі. Не роздумуючи побіг на допомогу до будинку та з сусідом врятували з палаючого будинку 3 дітей та їхню бабусю. Таким чином, своїм мужнім вчинком, вправними та швидкими діями було врятовано людські життя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:39, 22 січня
7
11:26, 16 січня
12:45, 16 січня
12
15:17, 22 січня
live comments feed...
Коментарі