Новини компаній
18:00, 14 листопада 2022 р.
Відеоконференцзв'язок — переваги, способи застосування, режими, застосування
Новини компаній
Від оперативного розв'язання поточних питань до обговорення складних тем в атмосфері реальної присутності з демонстрацією робочої документації – ось неповний перелік можливостей відеоконференцзв'язку (відеоконференції). Організація таких заходів не вимагає особливих умов, достатньо одного разу встановити обладнання для відеозв'язку, і проблема вирішена назавжди.
Відеоконференція – нова галузь інформаційних технологій, здатна значно збільшити швидкість прийняття управлінських рішень, скоротити витрати на відрядження та позбавити працівників стресів, пов'язаних з переїздами та перебуванням далеко від дому.
Переваги відеоконференцзв'язку (ВКЗ)
Поява на ринку великої кількості пропозицій нового телекомунікаційного обладнання дало поштовх для повсюдного впровадження відеоконференцій як засобу ведення бізнесу. Ось перелік основних переваг цього способу спілкування:
- висока продуктивність;
- ефективне ведення переговорів;
- ефект повної присутності як засіб зміцнення відносин між партнерами;
- неможлива раніше доступність одночасної участі представників багатьох підприємств із різних регіонів;
- економія часу на переїзди та організацію заходів;
- скорочення витрат на відрядження;
Крім перерахованого вище, відсутність відряджень створює кращі умови для роботи, робить більш привабливою та престижною роботу в компанії, що дозволяє наймати компетентніший персонал.
Способи впровадження відеоконференцзв'язку
З безлічі варіантів, які може вибрати компанія для організації власної системи відеоконференцзв'язку, можна виділити три основні способи:
- виділене рішення;
- хмарне рішення;
- гібридний спосіб.
Великі компанії можуть дозволити собі виділене рішення, за якого вся система належатиме лише їм. Безумовно, це найзручніший спосіб створення відеоконференцій, що вимагає значних витрат.
Якщо обмежитися створенням власних терміналів (кімнати, комп'ютери тощо), а всю інфраструктуру замовити у спеціалізованого постачальника інтернет-послуг, то можна сильно зменшити початкові витрати. Такий метод підійде середнім та малим компаніям, які не можуть одразу вкласти великі гроші.
Компанії, які мають внутрішню систему відеоконференцій, можуть розширити свої можливості шляхом підключення до хмарних сервісів за необхідності. Такий метод називається гібридним.
Варіанти придбання обладнання
Складність висвітлення цього питання полягає у величезній кількості варіантів моделей, виробників та комплектації наборів з окремих елементів. Найчастіше зустрічаються такі пропозиції:
- комплекти ВКЗ для невеликих приміщень;
- відеопанелі «все в одному»;
- камери з різною роздільною здатністю;
- спеціальні мікрофони та гарнітури;
- конференц-системи у вигляді готових рішень «з коробки» з підтримкою технології plug and play.
Незалежно від того, який шлях придбання обладнання виберете ви, не забудьте про таку "дрібницю", як правильний підбір HDMI кабелю. В іншому випадку дороге обладнання для ВКЗ ніколи не працюватиме якісно, якщо працюватиме взагалі.
При виборі кабелю звертайте увагу на дві його основні характеристики: матеріал виготовлення та відповідність між довжиною кабелю та товщиною струмопровідної жили. Кабель має бути виготовлений із високоякісної електротехнічної міді або срібла.
Максимальна довжина кабелю не повинна перевищувати значення допустимого для даної товщини струмопровідної жили. Ці значення потрібно шукати у спеціальних таблицях, або звернутися до компанії, яка спеціалізується на продажах такого обладнання.
У компанії DEPS, можна отримати вичерпні консультації щодо підбору обладнання для ВКЗ та кабелю HDMI, а також придбати це обладнання на найвигідніших умовах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
31 грудня 2024 р.
EcoHouse Strieva — Оренда А-фрейм будинку із закарпатським чаном
Новини компаній
15:16
31 грудня 2024 р.
ТОП новини
Оголошення
11:02, 23 грудня 2024 р.
12:51, 20 грудня 2024 р.
16:44, 30 грудня 2024 р.
16:44, 30 грудня 2024 р.
11
live comments feed...