![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240802)
08:31, 10 липня
Мешканець Чижівської громади вкрав електросамокат за 30 тис грн
![Мешканець Чижівської громади вкрав електросамокат за 30 тис грн Мешканець Чижівської громади вкрав електросамокат за 30 тис грн](/dist-assets/images/cap.jpg)
Днями в одному з мікрорайонів міста викрали електросамокат, який належить приватній компанії. Вартість двоколісника – 30 тис. грн. Поліція знайшла і викрадача, і транспортний засіб. Про таке повідомляє Звягельський районний відділ поліції Житомирщини.
Так, оперативникам кримінальної поліції Звягельського районного відділу вдалося встановити причетного до правопорушення: ним виявився 39-річний житель Чижівської громади. Як з'ясувалося, спочатку він сам вів двоколісник, та дорогою зустрів знайомого, відтак передав викрадене йому й попросив доставити на подвір’я.
Правопорушника розшукали за місцем проживання, самокат вилучили.
– За вказаним фактом слідчі Звягельського райвідділу розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Відповідно до чинного законодавства подібні дії тягнуть за собою покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років, – йдеться у повідомленні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:52, 28 липня
10:07, 27 липня
live comments feed...