• ПФК «Звягель» переміг тернопільську «Ниву» із рахунком 1:3
08:19, 11 липня

ПФК «Звягель» переміг тернопільську «Ниву» із рахунком 1:3

У Бродах, що на Львівщині, відбувся черговий футбольний матч за участі ПФК «Звягель». Суперником стала «Нива» із Тернополя. І наша команда попри таку спеку здобула перемогу із рахунком 1:3. Про таке інформує пресслужба Професійного футбольного клубу «Звягель».

У вогняну спеку (понад +32 градуси) наші футболісти пропустили перший гол від Галадея, хоча за дві хвилини до цього від голу Блізніченка тернополян врятувала лише поперечина! А ближче до завершення першого тайму звягеляни вирівняли гру та заробили право на пенальті, упевнено реалізував Кисленко! У другому таймі підопічні Юрія Вірта перехилили гру на власну користь, а наслідком цього став гол Андрія Нестерова! Звягеляни після цього не раз могли збільшувати перевагу в рахунку, і таки зробили це уже в компенсований арбітром час, коли крапку у матчі поставив потенційний новачок клубу Мар'ян Мисик - 1:3, – йдеться у повідомленні.