• В Дебрецені завершився чемпіонат світу з баскетболу 3х3 у віковій групі U-18
11:13, 7 вересня

В Дебрецені завершився чемпіонат світу з баскетболу 3х3 у віковій групі U-18

Чемпіонами світу і у хлопців, і у дівчат стали збірні США. При цьому чоловіча збірна втратила свого гравця Аміра Дженкінса-молодшого через травму ще в першій грі і змагалися лише з трьома гравцями, але це не завадило їм одержати сім перемог в семи іграх і виграти золото.В фінальному матчі США обіграли Іспанію 21:13. А от чоловіча збірна України U-18 поступилась Франції з рахунком 12:21 в матчі за 3 місце чемпіонату світу 3х3. Про це йдеться на телеканалі Н1 у програмі «Про Баскет».

Команди зустрічались на груповій стадії і тоді українці вирвали перемогу 21:20, завдяки чому і вийшли в плей-оф. В тому матчі Франція втратила перевагу 7 очок. В бронзовому фіналі ситуація не повторилась – французи тримали під контролем всю гру і впевнено перемогли 21:12, взявши реванш за поразку на груповому етапі. Найрезультативнішим гравцем чоловічої команди став Єгор Сушкін, який записав до активу 45 очок. Сушкін реалізував 13 одноочкових кидків, 4 дальні, а також реалізував 24 штрафних. Таким чином, чоловіча збірна України U-18 під керівництвом Ярослава Ковальова завершила чемпіонат світу на четвертому місці.

У дівчат в фінальному матчі США обіграли Японію 21:19, а бронзові нагороди завоювала збірна Китаю, яка обіграла Німеччину 21:17.

Найрезультативнішими у складі жіночої  збірної України стали Еліна Синякова і Таїсія Виповська – по 26 очок. При цьому Виповська реалізувала 19 одноочкових і 3 дальніх кидки, а у Синякової 25 очок з фарби. Жіноча збірна під керівництвом Ольги Алексейчик стала п’ятою, програвши в чверть фіналі Китаю і ставши кращою за додатковими показниками серед збірних, що програли в чвертьфіналі.

Це найкращий результат в історії українських збірних U-18 на чемпіонатах світу 3х3. До цього кращим було шосте місце у 2013 році.