• Збірна Сан-Марино з футболу вперше виграла за 20 років та перервала серію зі 158 матчів без перемог
16:17, 15 вересня

Це сталося під час домашнього поєдинку першого раунду Ліги націй у дивізіоні D, у якому команда мінімально переграла збірну Ліхтенштейна. Про це йдеться на телеканалі Н1 у програмі «Футбольний тиждень».

Єдиний гол Сан-Марино забило після помилки захисника Ліхтенштейну в обороні. Першим на м'ячі опинився Ніко Джуліано, який і переправив його у сітку.

Перемога у матчі Ліги націй стала другою за всю історію існування збірної від 1986 року. До цього команда вигравала лише одного разу в того ж Ліхтенштейна — 1:0 у товариському матчі у 2004 році.

Відтоді Сан-Марино провело 158 поєдинків, лише шість з яких не завершились поразкою команди.