• В спортшколах Звягеля нове професійне обладнання, Ірина Бондар зі Звягеля – чемпіонка світу
12:00, 16 вересня

Члени громадської організації «Неподільна Україна» з її беззмінним керівником Дмитром Костюком, який за сумісництвом є також Президентом Професійного футбольного клубу Звягель, Федерації баскетболу Житомирщини та народним депутатом України завітали до найбільших спортивних шкіл Звягельщини Дитячо-юнацької спортивної школи імені Єрмакова та Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки. Про це йдеться на телеканалі Н1 в програмі «Добрі новини: Житомирщина».

Обидві школи завдяки тісній співпраці з ПФК «Звягель» минулоріч вперше в історіїзаявили дитячі команди міста до всеукраїнських змагань і змогли показати високі результати. Так, команда юнаків ДЮКФП ю-17 змогла вийти до 1/8 фіналу чемпіонату України з футболу. А на базі ДЮСШ створені дівочі футбольні команди. Цього року це аж 6 команд різних вікових категорій. ПФК «Звягель» хоч і більше не має можливості грати в професійній лізі, та продовжує працювати над розвитком дитячо-юнацького футболу.

Президент клубу Дмитро Костюк подарував спортивним комунальним закладам професійне спортивне обладнання для тренувань. Це тренувальні жердини, медбольні м’ячі, координаційні кільця, тренувальні конуси та бар’єри, балансувальніпівсфери, макети футбольного поля, манекени для відпрацювання штрафних ударів. Наступними мають під'їхати головна радість малечі – професійні футбольні м'ячі.

Загалом спортивні школи Звягеля мають понад два десятки різноманітних гуртків. Вихованці шкіл неодноразово ставали призерами та переможцями всеукраїнських та міжнародних турнірів.

Так, 6 вересня спортсменка зі Звягеля з вільної боротьби Ірина Бондар виборола золоту медаль на чемпіонаті світу U20 зі спортивної боротьби, який проходить у місті Понтеведра в Іспанії.

– Першу сутичку я виграла достроково в представниці Чехії з рахунком 10:0. Потім поборола представницю китайського Тайбею, теж 10:0. Затим перемогла азербайджанку на туше — 10:4. За вихід у фінал виграла в представниці Мексики — 4:3. А у фіналі перемогла спортсменку з Індії — 4:1. Я дуже щаслива, що змогла виграти титул чемпіонки, — розповіла Ірина Бондар.