• Головна
  • Футболіст Руслан Маліновський переніс операцію після важкої травми в матчі чемпіонату Італії
18:18, 26 вересня

Українського півзахисника «Дженоа» Руслана Маліновського було прооперовано після важкої травми, якої 31-річний футболіст зазнав у чемпіонаті Італії, повідомляє офіційний сайт клубу. Про це йдеться на телеканалі Н1 в програмі «Футбольний тиждень».

Маліновський проводив свій п'ятий матч у сезоні Серії А — вийшов у старті «Дженоа» на виїзний поєдинок із «Венецією» (0:2) та залишався на полі до 50-ї хвилини.

На старті другого тайму Маліновський зазнав надважкої травми, намагаючись винести м'яч зі штрафного майданчика «Дженоа». В українця був ушкоджений гомілкостоп — поле він покидав уже на ношах.

«Дженоа» називає операцію успішною, а стан самого футболіста — хорошим.

Найближчими днями українець розпочне процес реабілітації в розташуванні «Дженоа». Водночас клуб не уточнює, скільки часу потребуватиме Руслан для повноцінного відновлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію