• «Запоріжжя» програло «Черкаським Мавпам» у першому за три роки матчі на домашньому майданчику
18:02, 13 жовтня

У протистоянні з «Черкаськими Мавпамм» «Запоріжжя» мінімально поступились у дуже результативній першій чверті (27:28). У другому періоді обидві команди продовжили радувати глядачів результативністю, але гості завдяки високому відсотку дальніх влучань (50%) пішли на велику перерву з перевагою в 11 очок. Про це йдеться на телеканалі Н1 в програмі «Про Баскет».

У третій чверті на кожну спробу запоріжців скоротити відставання в рахунку «Мавпи» знаходили свою відповідь. А четвертий період гості розпочали з ривка 13:2 та задовго до завершення зустрічі закрили всі питання щодо її переможця. Та проте господарі не опустили руки й зуміли відіграти частину відставання в рахунку й не програти завершальний період. У підсумку поєдинок завершився з рахунком 80:90 на користь «Мавп».

Найкращим гравцем у черкасців був розігруючий Лєв Кошеватський, якому підкорився дабл-дабл із 15 очок та 11 передач. Найрезультативнішим – Кирило Марченко (18 очок).