• «Дніпро» зазнав розгромної поразки на старті групового раунду Кубка Європи з баскетболу
13:04, Вчора

Чемпіон України «Дніпро» з розгромної поразки стартував у груповому раунді баскетбольного Кубка Європи — 71:114 від польського «Анвіла». Про це йдеться на телеканалі Н1 в програмі «Про Баскет».

Вже на першу перерву команди йшли за двозначної переваги господарів майданчика в Польщі — плюс 12 для «Анвіла». На екваторі зустрічі різниця сягнула розгромного показника — 22 очки після другої чверті. Розрив продовжив збільшуватися в третьому періоді, і сягнув 31 бала за рахунку 83:52 на користь поляків. Завершився матч за переваги господарів у 43 очки — 114:71.

Найрезультативнішим гравцем «Дніпра» на майданчику став захисник Олександр Мішула — 19 очок. 18 балів додав Даниїл Сипало, ще 11 — Станіслав Тимофеєнко.

Підопічні Коваля після розгромної поразки посідають останнє, четверте місце в групі за підсумками туру. В іншому матчі «Сассарі» на виїзді переграв «Спортінг» — 82:69.

Президент БК Дніпро Валерій Кондратьєв прокоментував поразку від польського «Анвіла»:

Перша гра не на нашу користь. Хлопці старалися, боролися і, звичайно, хвилювалися.
Але об'єктивно нав'язати боротьбу команді, яка у сезоні 22/23 виграла Кубок Європи та має у своєму складі шість хороших легіонерів, ми поки не можемо і тому багато причин. Одне зрозуміло – нам є над чим працювати, і команда отримує необхідний досвід. Ідемо далі, нас ніколи не зламати!

Решту матчів Кубка Європи «Дніпро» проведе до кінця жовтня — раніше закінчить свій розклад у першому раунді. Всі матчі команда проводитиме на майданчиках суперників і в цей період не гратиме у національній Суперлізі.