• Головна
  • Біометан замість росгазу: як фермери забезпечать енергетичну незалежність України
16:19, 19 листопада

Біометан замість росгазу: як фермери забезпечать енергетичну незалежність України

Біометан замість росгазу: як фермери забезпечать енергетичну незалежність України

Енергетична незалежність України, особливо, коли під боком такий сусід, як рф, нині надважлива. І гарна новина у тому, що українські можуть потіснити росію на ринку газу. Новий випуск «Все про агро» на телеканалі Н1 якраз присвячений питанню виробництва біометану.

Тож у випуску «Біометан замість росгазу: як фермери забезпечать енергетичну незалежність України» виробники, народні депутати, члени Комітету ВР України з питань земельної та аграрної політики ділилися думками стосовно виробництва біометану.

Так, у рамках зустрічі відвідали агропідприємство «Кищенці» у с. Добра, що у Черкаській області, кінцевими бенефіціарами якого є громадяни Нідерландів. Керуючий відділом молочного скотарства Алан Бергхольдт розповів про особливості роботи підприємства та плани розвитку. Звісно, підприємство планують розширяти. А це означає, що чималі запаси гною цілком можна використовувати, щоб отримувати біогаз.

Як зазначив народний депутат України, член комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Іван Чайківський, у такому випадку важливо не тільки використання гною як органічного добрива – а органіка оздоровлює землю, але й отримати газ, який сьогодні надзвичайно потрібен країні. Такий газ очищають, подають у газотранспортну мережу, і кожен українець може мати у своїй домівці біогаз.

В Україні вже закладено 16 біогазових заводів. Якщо до кінця 2027 року як заплановано вдасться закласти 200 таких заводів, це гарантує енергонезалежність і країна навіть зможе продавати такий газ.

Народний депутат України Дмитро Костюк підкреслив, що це і величезні можливості для економіки України, і вклад у її енергонезалежність, і навіть можливість тіснити рашистів ринку газу у Європі.

Більше деталей у випуску.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Агро #Біогаз #Випуск
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...