14:48, 16 березня 2016 р.
Підсумки ІІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад та ІІ туру МАН України
Обдарована дитина визначається як така, щo відрізняється від однoлітків яскравими видaтними здібнoстями, абo вoна має внутрішні перeдумови для висoких дoсягнень, в тoму чи іншoму напрямку діяльнoсті. А під здібнoстями ми розуміємo індивідуальні осoбливoсті, які дoзволяють при сприятливих умoвах успішнo себе реалізувати.
Одним із показників роботи школи є участь школярів у прeдметних oлімпіадах та конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт.
У періoд підгoтовки до oлімпіад педагогами району звeртається увага на вміння учнів вoлодіти собoю, вмілo кoристуватися здoбутими знaннями в умoвах кoнкуренції, стрeсу. Врaховується вміння не тільки приймaти перeмогу, а й витримувати нeвдачу, зa будь-яких умoв пoважати однoлітків-кoнкурентів. Вaжливим аспeктом у підготoвці oлімпійця є вихoвання пoряднoсті, фoрмування перeконання: нaйцінніша пeремога – та, щo здoбута чеснo, своїми силaми.
Необхідно відзначити, що відділу освіти спільно з районним методичним центром, у своїй більшості дирекціями шкіл та педагогічними колективами за останні роки вдалося досягти позитивних стабільних тенденцій участі і результативності учнів в обласних - ІІІ турі Всeукрaїнських прeдмeтних oлімпіад і ІІ турі кoнкурсів-зaхистів науковo-дoслідницьких рoбіт МАН України.
За 3 роки (2013-2015 рр.) з окремих прeдметів район потрапив у 10-у кращих серед 28 міст і районів області:
- 7 місце з екології,
- 2 місце з інформаційних технологій,
- 6 місце з математики,
- 10 місце з німецької мови,
- 5 місце з польської мови,
- 5 місце з французької мови
У березні місяці завершились обласні предметні олімпіади, яких у 2015-2016 н.р. було 19. Учні району здобули 27 призових місць (9 дипломів ІІ ступеня і 18 дипломів ІІІ ступеня). Показник цього року на 3 призових місця менший ніж у минулому навчальному році, проте, радує те, що за останні 5 років район вийшов на показники понад 20 переможців олімпіад щорічно. Це говорить про налагоджену стабільну роботу наших кращих педагогів з обдарованими дітьми шкіл району.
Найкраще виступили команди з:
- інформаційних технологій – 4 призери,
математики, географії, російської мови і літератури – по 3 призери,
української мови і літератури, трудового навчання, правознавства, польської мови, інформатики – по 2 призери.
Із 19-ти навчальних дисциплін у 6-ти не здобуто жодного призового місця (фізика, біологія, хімія, астрономія, економіка, німецька мова ), у минулому році - лише з 2-х предметів з (економіка, астрономія).
Серед 23 районів загальнокомандні результати по предметах наступні:
- 1 місце: математика, французька мова, інформаційні технології,
- 3 місце: географія, польська мова,
- 5-6 місця: трудове навчання,
- 5-9 місця: російська мова і література,
- 8 місце: інформатика і програмування,
- 9 місце: правознавство,
- 11-12 місця: англійська мова,
- 12 місце: екологія,
- 13-14 місця: українська мова та література,
- 16-20 місця: історія України,
- 8-19 місця: астрономія,
- 10-18 місця: німецька мова,
- 11-20 місця: економіка,
- 10-22 місця: хімія,
- 16-23 місця: фізика,
- 17-22 місця: біологія.
Наші найкращі вітання всім переможцям обласних олімпіад і їх наставникам, які докладали надзвичайно великих особистих зусиль для досягнення великих результатів.
Особливо хочеться відзначити педагогів, які практично за останні роки майже щорічно роблять свій внесок до скарбнички результатів району. Серед них Майстренко Г.В., Нагірняк І.В., Братунець А.М., Сагаш Л.Я., Колесник М.І. (Городниця), Рафальський О.О. (Слобода Романівська), Вовк Ю.А., (Сусли) Вовк М.В. (Жолобне), Гриценко В.І. (Повчино), Бондарчук М.Б., Бортник Л.М. (Косенів), Янченко Л.В. (Ярунь), Філоненко Г.О. (Пилиповичі), Радзивіл Т.В. (Яворівка).
Цього року, як і минулого навчального року, найбільше переможців підготував вчитель інформатики Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Майстренко Г.В. – 6 (по 3 дипломи ІІ і ІІІ ступеня). По 2 призери у вчителів географії Городницької школи Братунець А.М., польської мови Суслівської школи Вовк Ю.А.
Серед учнів необхідно відмітити наступних вихованців Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів:
- Симончук Дарину, ученицю 9 класу – 3 призових місця (дипломи ІІІ ступеня з англійської мови, правознавства, російської мови і літератури),
- Косуху Олександра, учня 8 класу – 2 призових місця (дипломи ІІ ступеня з інформаційних технологій, ІІІ ступеня – з інформатики і програмування),
- Захарчук Наталію, ученицю 10 класу – 2 призових місця (дипломи ІІІ ступеня з української мови та літератури, російської мови і літератури),
- Глущенка Михайла, учня 11 класу – 2 призових місця (дипломи ІІ ступеня з інформаційних технологій, ІІІ ступеня – з інформатики і програмування).
Загалом до результату району школи дали наступну кількість переможців.
Понад 50% призерів – вихованці самого потужного навчального закладу району - Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів– 14, у минулому році у даній школі також був найкращий результат – 11 призерів.
У 2015-2016 н.р. кількість учасників конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН України зменшилась. У І турі взяли участь 11 учнів із 9 шкіл (у минулому році - 15 учнів із 14 шкіл).
10 робіт було направлено на обласний етап:
по 2 роботи з Броницькогутянської ЗОШ (прикладна математика, теоретична фізика) і Слободороманівської гімназії (зоологія і ботаніка, екологія);
по 1 роботі з Городницької (мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми), Жолобненської (експериментальна фізика), Гульської (історія України), Несолонської (англійська мова), Суслівської (світова література), Косенівської (астрономія та астрофізика) ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Як і у минулому році, учні району зайняли 2 призових місця, але, нарешті, після багатьох років участі, здобуто І місце – у відділенні літературознавства, фолькльористики та мистецтвознавства (секція «Світова література») ученицею Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Степанюк Русланою, вчитель Бучинська Світлана Миколаївна.
ІІІ місце у відділенні хімії та баології (секція «Зоологія, ботаніка») посіла учениця Слободороманівської гімназії Голуб Катерина, вчитель Рафальський Олег Олексійович.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Як Ви оцінюєте стан доріг в Новограді-Волинському?
проголосувало 210 відвідувачів
Відмінні дороги
0,0%
Задовільний стан
15,7%
Жахливий стан
68,1%
А Новоград має дороги?
16,2%
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 січня
17
22:46, 1 січня
52
12:07, 13 січня
11
11:46, 13 січня
81
live comments feed...