• Головна
  • Перепади напруги в мережі - реальна загроза для пральних машин
Новини компаній
09:17, 9 серпня 2021 р.

Перепади напруги в мережі - реальна загроза для пральних машин

Новини компаній

Пральну машину можна сміливо назвати головною річчю в домі. Сьогодні це вміла помічниця з електронним інтелектом. За 100 років прилад еволюціонував із бака та барабана, якій крутили вручну до сучасних агрегаті, які мають безліч режимів прання та програм управління.

Чим загрожує перепад напруги і як захистити техніку

Кожна медаль має дві сторони, та зі збільшенням функціоналу техніки також збільшуються ризики виходу з ладу її важливих вузлів. Звичайно ж, пральна техніка має кілька років гарантії, й поломки, пов'язані із заводським браком практично виключені. Але пральні машини та інша побутова техніка можуть виходити з ладу за причинами, які не залежать від користувача. Наприклад, стрибок напруги в мережі веде до виходу із ладу електронного модуля. Але не потрапляє під гарантійний ремонт від виробника.

Щоб убезпечити техніку від можливих поломок, варто послухатися поради майстрів по ремонту пральних машин з харківського сервісу https://wash-service.kh.ua, які мають багаторічний досвід роботи та ремонту пристроїв після проблем із постачанням комунальних послуг в нашій країні.

Однією із реальних загроз, що призводять до того, що техніка просто згоряє — стрибки напруги в електромережі. Це загрожує серйозною поломкою. Іноді без можливості відремонтувати прилади. Необхідно передбачити такі випадки й захистити техніку.

  • Під'єднати техніку через реле контролю напруги. Коли показник фіксується вище або нижче норми більш ніж на 10%, реле спрацьовує та перериває подачу струму. Потім, з частотою один раз в декілька секунд відбувається перевірка параметрів та при досягненні норми подача електрики відновлюється.

  • Встановити стабілізатор напруги. На відміну від реле-переривника, в разі невеликої зміни показників стабілізатор повертає струм до показників 220 В. В разі критичного підвищення, наприклад, до 250 В або більше, прилад відключить подачу електроенергії. А коли повернеться норма, відновить її подачу.

  • Розумні розетки. Дозволяють контролювати ситуацію та відключати подачу струму в електроприлади через Wi Fi з будь-якої точки світу. Це може бути корисним, наприклад, при грозовому попередженні, бо дає можливість відключити електрику в будинку, навіть перебуваючи далеко.

Особливо варто звернути увагу при підключенні сучасної енергомісткої техніки жителям будинків зі старого житлового фонду, де електропроводка не змінювалася десятиріччями. Треба робити нову електропроводку. Інакше прання або підігрів води можуть обернутися коротким замиканням.

Якщо техніка не включається, індикатори блимають та видають незрозумілі коди помилок, то краще знеструмити прилад й викликати майстра, який розуміє особливості підходу до приладів різних торгових марок. Адже у кожного виробника свої нюанси. Жителі Змієва та інших населених пунктів в Чугуївському районі Харківської області, можуть звернутися в сервісний центр для виклику майстра: https://wash-service.kh.ua/geografiya/remont-stiralnyh-mashin-v-zmieve/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...