• Баскетбол: чоловічна збірна України U-23 перемогла Єгипет на чемпіонаті світу 3х3
10:05, Сьогодні

У монгольському Улан-Баторі на чемпіонату світу-2024 U-23 з баскетболу чоловічна збірна України U-23 здолала Єгипет. Про це йдеться на телеканалі Н1 у програмі «Про Баскет».

«Синьо-жовті» на старті зробили ставку на двоочкові влучання (реалізувавши 1/3) , але змінили план гри й забили надійні кидки з-під кошика. Уже на другій хвилині зустрічі їх перевага в рахунку досягла 4 очок. (2:37) Проте ближче до середини матчу 8 сіяна на турнірі збірна Єгипту зуміла скоротити відставання до 1 очка.

Новий ривок українських хлопців повернув попередню перевагу. Коли Владислав Мустяца в одній атаці влучив дальній кидок і реалізував штрафний, то рахунок став 18:12. Наші хлопці впевнено довели гру до логічного завершення – Ярослав Карпюк своїм влучанням поставив крапку та приніс дострокову перемогу за дві хвилини до кінця зустрічі.

Гра завершилася з рахунком 21:16 на користь українців. Найрезультативнішим гравцем у складі обох команд став згаданий українець Мустяца, за матч він набрав 11 очок, влучив 4 двоочкові спроби.

Таким чином, чоловіча збірна України впевнено виграла в Єгипту та на переможній ноті завершила виступ на стадії групового раунду чемпіонату світу-2024 U-23 з баскетболу 3х3.. Наші хлопці на жаль не змогли вийти з групи А та посіли 4 місце.