• Головна
  • Спортсмени Житомирщини здобули 18 медалей на чемпіонаті України з важкої атлетики
14:07, 20 жовтня

З 6 по 12 жовтня 2024 року в місті Хуст відбулися одразу два чемпіонати України з важкої атлетики, присвячені Збройним Силам України. Про це йдеться на телеканалі Н1 в програмі «Добрі новини. Житомирщина: підсумки тижня».

Змагання проводилися серед юнаків та дівчат у двох вікових категоріях: до 15 років та до 13 років. Юні важкоатлети Житомирської області гідно представили свій регіон, виборовши загалом 18 медалей: 3 золотих, 6 срібних та 9 бронзових.

Особлива подяка тренерам, які підготували спортсменів до змагань: Гвіздон Л.В., Гвіздон А., Рудницькому В.Ф., Мельнику В.А. та Мединцевій К.В. Завдяки їхній наполегливій праці та підтримці юні важкоатлети досягли таких високих результатів.

У загальному підсумку змагань команда Житомирської області посіла почесне місце серед двадцяти команд з різних областей України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію