12:06, Сьогодні

Відеоогляд матчів 10 туру УПЛ

І вже традиційно вийшов новий випуск програми «Футбольний тиждень» на телеканалі Н1.Тож до вашої уваги огляд футбольних матчів 10 туру УПЛ.

Косо, криво, аби живо: як «Шахтар» обіграв «Колос» в УПЛ

«Шахтар» на виїзді у стартовому матчі 10 туру УПЛ зустрівся із «Колосом».
Єдиний гол у цій зустрічі донеччани забили на 59-й хвилині – гравець господарів Ілір Краснічі зрізав м'яч у власні ворота після передачі Олександра Зубкова з лівого флангу.
Наприкінці поєдинку ковалівський клуб ледь не врятувався від поразки. На 90+3-й хвилині простріл з правого флангу у власні ворота зрізав захисник «гірників» Юхим Конопля. Однак гол було скасовано через те, що перед цим нападник господарів Дієго на правому фланзі атаки відмахнувся від оборонця гостей Педро Енріке.

Спірна ситуація, яка приносить мінімальну перемогу «Шахтарю» – 1:0! Після цієї перемоги «Шахтар» з 19 очками залишився на четвертому місці в УПЛ. «Колос» з 8 балами посідає 13-ту позицію.

Наступний матч «гірники» проведуть в Лондоні проти «Арсенала» в рамках 3-го туру основного раунду Ліги чемпіонів. Потім команда Маріно Пушича у неділю, 27 жовтня, в Києві зіграє проти «Динамо» в УПЛ.

«Колос» наступну гру проведе у п'ятницю, 25 жовтня, коли завітає в гості до «Полісся» в матчі 11-го туру чемпіонату України.

На кілька годин у лідерах: «Олександрія» - «Ворскла»

В суботу, 19 жовтня, «Олександрія» зіграла домашній матч проти полтавської
«Ворскли».  Єдиний гол у цій зустрічі господарі забили в другому таймі. На 58-й хвилині Олександр Бєляєв на дальній стійці головою замкнув подачу Микити Кравченка.  Додамо, що через тривалу повітряну тривогу старт поєдинку було відкладено на 35 хвилин.

Завдяки цій перемозі «Олександрія» з 23 очками займає друге місце в УПЛ. «Ворскла» залишилася на 12-й позиції, маючи у своєму активі 9 залікових пунктів.

«Динамо» розгромило «Оболонь» у столичному дербі: огляд матчу

«Динамо» у столичному дербі зіграли проти «Оболоні». Ще до перерви «біло-сині» тричі вразили ворота суперника. На 11-й хвилині рахунок відкрив Микола Шапаренко. Потім дубль оформив Владислав Ванат, який на 21-й хвилині реалізував пенальті, а через вісім хвилин забив уже з гри.

На старті другого тайму підопічні Олександра Шовковського відправили четвертий м'яч у ворота «Оболоні» – на 49-й хвилині відзначився Олександр Караваєв. Через три хвилини «пивовари» скоротили відставання в рахунку – захисник динамівців Тарас Михавко зрізав м'яч у власні ворота після прострілу Віктора Блізніченка. На 73-й хвилині «Динамо» повернуло собі перевагу в чотири м'ячі – Володимир Бражко із зони перед штрафним майданчиком пробив у дальній кут. Більше рахунок на табло не змінився. Матч закінчився з рахунком 5:1.

Завдяки цій перемозі «Динамо» з 25 очками повернулося на перше місце в УПЛ. Команда Шовковського посунула з першої сходинки «Олександрію», яку тепер випереджає на 2 бали. «Оболонь» з 5 пунктами посідає передостанню, 15-ту позицію.

Наступний матч «Динамо» зіграє у четвер, 24 жовтня, проти італійської «Роми» українського форварда Артема Довбика в рамках 3-го туру основного раунду Ліги Європи. Після цього «біло-сині» у неділю, 27 жовтня, прийматимуть «Шахтар» у поєдинку УПЛ. «Оболонь» свій наступний матч проведе у суботу, 26 жовтня, на виїзді з «Карпатами» в рамках 11-го туру чемпіонату України.

«Полісся» сенсаційно втратило очки у матчі проти «Лівого берега»: команда Ашура не змогла наздогнати «Олександрію»

У суботу житомирське «Полісся» вдома приймало Київський «Лівий берег».Раніше команди не зустрічалися в офіційних турнірах. Попри те, що «Полісся» вважалося беззаперечним фаворитом матчу, жодного голу все ж «вовки» забити не змогли. Втім суперники теж розпечатати ворота не зуміли: матч завершився внічию 0:0.

«Полісся» набрало 21 очко і залишилося на третьому місці у турнірній таблиці УПЛ, поступаючись другій «Олександрії» двома балами.

«Лівий берег» з вісьмома заліковими пунктами знаходиться на 14-й позиції.

«ЛНЗ» завдяки дублю Путрі переграв «Інгулець»

У Черкасах 20 жовтня відбувся матч між місцевим «ЛНЗ» та «Інгульцем» з Кіровоградщини.

З перших хвилин черкасці захопили ініціативу і хвилі атак почали накочуватися на ворота гостей. На 14 хвилині пас Топалова в розріз з лівого флангу влучив у руку захисника «Інгульця». Арбітр призначив пенальті. Проте півзахисник господарів Шота
Нонікашвілі не зміг переграти Олексія.

Паламарчука з 11-метрової позначки, воротар потягнув удар в правий від себе кут. Через 20 хвилин Ілля Путря все ж відкрив рахунок у матчі, добивши мʼяч після удару Мухарре.
У кінці тайму, після помилки в обороні черкащан, два форварди гостей вийшли на одного захисника. Нападник пробив і мʼяч поцілив у руку гравця «ЛНЗ». Після перегляду VAR рефері призначив пенальті.

Гравець «Інгульця» пробив м'яч, проте голкіпер Кучеренко вгадав напрямок польоту м'яча і відбив його. Другий тайм активніше почали гості. Після навісу з флангу м'яч потрапив до Іллі Путрі і правий захисник «ЛНЗ» за допомогою рикошету від захисника оформив дубль. матч закінчився з рахунком 2:0 на користь команди з Черкас. «ЛНЗ» вийшов на п’яте місце у таблиці УПЛ, набравши 15 очок. «Інгулець» залишається останнім, 16-м. В активі підопічних Василя Кобіна п’ять очок та жодної перемоги в сезоні.

Перервана історична серія одеситів: «Чорноморець» – «Верес» 1:1

У неділю, 20 жовтня, одеський «Чорноморець» в домашньому матчі зіграв проти Рівненського «Вересу».

Обидві команди йдуть у середині таблиці з надіями піднятися вище. Але результат їхньої очної зустрічі не зміг виконати їхнє бажання.

У середині першого тайму Євген Морозко вніс своє ім'я в протокол гри, але явно не в той спосіб, в який йому хотілося б це зробити: захисник записав на свій рахунок автогол курйозним чином, не зумівши вибити м'яч за метр від воріт. Але цю помилку по ходу другої половини гри виправив Семен Вовченко, завдавши точного удару в дальній кут із лінії воротарського майданчика. Суддя зафіксував нічию 1:1.

До слова, це сотий матч «Чорноморця» внічию в УПЛ. А також «Вереса». На домашній арені «Чорноморця» не фіксували нічиїх 17 матчів поспіль.

«Чорноморець» посідає десятемісце з 11-ма очками в активі, а «Верес» тим часом іде слідом на 11 місці , маючи на один бал менше.

«Кривбас» здобув перемогу у ювілейному матчі Вернидуба: криворізька команда зіпсувала «Зорі» особливу гру

У неділю, 20 жовтня, у Києві «Зоря» приймала Кривбас. Перша половина зустрічі пройшла за рівної боротьби, але жодна з команд не зуміла відкрити рахунок у поєдинку.
На старті другого тайму Ілич вибив м'яч на лівий фланг атаки, де Соса поставив спину Джордану, після чого зайшов до штрафного та пробив у дальній кут (3:08). Фінальний свисток зафіксував перемогу криворізького колективу з рахунком 1:0.

«Зоря» зіграла 340-й домашній матч в УПЛ, а Вернидуб стільки ж поєдинків провів на посаді всіх клубів, які він очолював. Після цієї гри «Кривбас» має у своєму активі 14 очок та займає шосте місце у турнірній таблиці УПЛ. «Зоря» набрала 12 балів та йде на девʼятійпозиції.

Львівське дербі: «Карпати» обіграли «Рух» в матчі УПЛ

Львівське дербі у заключному матчі 10 туру УПЛ, який відбувся 21 жовтня: «Карпати» зустрілись з «Рухом», щоб виявити сильнішого.Єдиний гол у цьому матчі було забито на 43-й хвилині – бразильський легіонер «левів» Жан Педросо ударом головою замкнув подачу Дениса Мірошниченка зі штрафного.

Після цієї поразки «Рух» з 13 очками залишився на сьомому місці в УПЛ. »Карпати» з 12 балами піднялися на восьму позицію.