• Огляд всіх матчів ігрового тижня в Суперлізі України з баскетболу
18:00, Сьогодні

Огляд всіх матчів ігрового тижня в Суперлізі України з баскетболу

На телеканалі Н1 вийшов новий випуск програми «Про Баскет». Традиційно – огляд ігор, що відбулися минулого тижня.

«Київ-Баскет» вирвав перемогу над «Запоріжжям» у стартовому матчі другого ігрового тижня Суперліг

18 жовтня матчем «Київ-Баскет» - «Запоріжжя» розпочався другий ігровий тиждень чоловічої Суперліги. «Запоріжжя», яке невдало провело стартові матчі першості, вийшло на майданчик зовсім іншою командою, яка зуміла дати рівний бій «Київ-Баскет». Початок матчу був повністю за підопічними Валерія Плеханова, які зробили ривок 7:0. Далі кияни зуміли вирівняти гру і до кінця на майданчику була рівна боротьба – кияни мали максимальну перевагу в 6 очок, у «Запоріжжя», якщо не враховувати стартовий ривок, максимум вели +3.

Втім за 1:19 до кінця після влучання Хохоника «Запоріжжя» якраз повів +3, але кияни відповіли триочковим Павла Буренка. У відповідь Величко не влучив дальній, але Андрій Хохоник підібрав м’яч і заробив фол і влучив два штрафних - +2 для «Запоріжжя» за 35 секунд до кінця. Але відзахищатись «запоріжці» не зуміли – Буренко залишився один перед дугою, влучив дальній і знову вивів «Київ-Баскет» вперед. «Запоріжжя» взяло тайм-аут, але ні Ніколайчук, ні Кабанов кидки на перемогу не влучили. Отож, матч закінчився з рахунком 72:71 на користь киян.

У «Київ-Баскета» відзначимо Павла Буренка з 26 очками та Дениса Клевзуника, який оформив дабл-дабл, а у «Запоріжжя» Андрій Хохоник записав до активу 23 очка, 8 підбирань та 8 передач.

Перша перемога БК «Запоріжжя» в сезоні. Огляд матчу «Запоріжжя» - «Прикарпаття-Говерла»

В суботу, 19 жовтня, розпочався другий ігровий день 2 туру, в першому поєдинку зустрілись БК «Запоріжжя» та «Прикарпаття-Говерла».

Після рівної першої чверті у другій «Прикарпаття-Говерла» почала відриватись в рахунку, здобула гандикап у 7 очок, але тайм-аут Валерія Плеханова дозволив «Запоріжжю» вирівняти хід гри і до великої перерви зрівняти рахунок – 31:31.

Початок другої чверті залишився за «Запоріжжям», яке зробило ривок 8:2 і в першу чергу завдяки влучним триочковим Максима Нікітіна почало нарощувати перевагу. Перед останньою десятихвилинкою «Запоріжжя» вело +8 і попри намагання господарів майданчику запоріжці втримали перемогу.

Матч закінчився з рахунком 58:67 на користь команди «Запоріжжя».

Рекордні у сезоні 31 очко та 9 підбирань в матчі до свого активу записав Максим Нікітін, який реалізував 6 з 8 триочкових. 17 очок у Ростислава Кабанова.  У «Прикарпаття-Говерли» найрезультативнішим став Сергій Старцев з 24 очками. «Запоріжжя» в четвертому матчі сезону здобуло свою першу перемогу, «Прикарпаття-Говерла» програла всі свої три матчі.

«Черкаські Мавпи» в напруженому матчі перемогли «Рівне»

Це була близька гра, лідерство в якій більшу частину ігрового часу утримували рівняни. Але у четвертій чверті черкаській команді вдалося краще відіграти вирішальний відтинок матчу та перехопити лідерство. Матч закінчився 68:72 на користь «Мавп».

Команда Дмитра Нагорного, який дебютував в якості головного тренера клубу Суперліги, в цьому матчі краще атакувала з середньої дистанції та значно краще рухала м’яч, віддавши 17 асистів проти лише 6 у суперника.

Головним героєм матчу став центровий «Мавп» Андрій Агафонов, який став найрезультативнішим. В активі бігмена 14 очок, 12 підбирань, 6 передач та 2 блок-шота. «Мавпи» завдали «Рівному» першої поразки в сезоні, після цього матчу в обох колективів по 2 перемоги в трьох матчах нового сезону.

БК «Кривбас» переміг «Старий Луцьк-Університет» у зустрічі другого ігрового тижня регулярного чемпіонату української Суперліг

«Старий Луцьк» провів поєдинок проти «Кривбасу» в рамках 2 туру баскетбольної Суперліги.

Господарі майданчика захопили лідерство на старті поєдинку, але після вчасного таймауту тренера гостей Олександра Ворони його підопічні не лише вирівняли гру, а й в другій половині вийшли вперед. У перших трьох чвертях був близький в рахунку матч, та в завершальному періоді Кривбас зумів зміцнити лідерство і, не зважаючи на фінішний ривок опонента, довести гру до перемоги.16:08.

Матч закінчився з рахунком 74:79 на користь гостей із Кривого Рогу.

Найрезультативнішим гравцем матчу став захисник Михайло Бублик (25 очок). Дабл-дабл підкорився центровому переможців Едді Ханту (16 очок + 10 підбирань). У волинян дабл-дабл записав на свій рахунок бігмен Степан Лесик – 16 +11 підбирань.

БК «Рівне» переміг «Кривбас» і продовжує боротьбу за лідерство

3-й ігровий день розпочався матчем «Рівне» – «Кривбас». Початок зустрічі пройшов у рівній боротьбі – на шостій хвилині рахунок був 7:7. Але до завершення першої чверті рівняни організували ривок 15:0, що дозволило піти їм на маленьку перерву впевненими лідерами – 22:7.

У другій чверті рівняни продовжували домінувати – вони «дозволили» суперникам набрати до великої перерви лише 16 очок, самі ж спромоглися на 38. Отримавши 22 очки переваги після 20 хвилин гри, рівняни в третій десятихвилинці збільшили перевагу до максимальних 27 балів. І, очевидно, заспокоїлися. «Кривбасу» вдалося навязати нашим баскетболістам свою гру і скоротити відставання наприкінці матчу наблизитись до восьми очок. Але не більше…. Матч закінчився з рахунком 69:60 на користь команди з Рівного
MVP гри визнано бігмена Рівного Максима Мочалова, який набрав 15 очок та зробив 8 підбирань, реалізувавши при цьому три триочкових.

«Рівне» наступний матч Суперліги зіграє 25 жовтня вдома проти «Старого Луцька», а «Кривбас» 24 жовтня в Черкасах протистоятиме «Київ-Баскету».

«Черкаські Мавпи» в драматичному матчі втримали перемогу над «Старим Луцьком»

В заключному матчі другого туру «Старий Луцьк» протистояв «Черкаським Мавпам». «Старий Луцьк» дуже важко увійшов у гру: господарі вперше набрали очки лише в кінці восьмої ігрової хвилини, програючи на той момент 1:15. Втім, далі команда вирівняла гру, хоча «Черкаські Мавпи» впевнено утримували свою перевагу на рівні 10-15 очок. Переломною стала кінцівка третьої чверті, коли «Старий Луцьк» зумів подолати психологічну позначку в -10 і почав скорочувати своє відставання. За три хвилини до кінця матчу «Старий Луцьк» до мінімуму скоротив програш – 65:66. Але такого потрібного вирішального влучання господарям не вистачило – в кінці Дмитро Липовцев кидав на овертайм, але не влучив – матч закінчився з рахунком 68:71.

Ключовими стали дальні влучання – «Черкаські Мавпи» забили 6 триочкових, тоді як «Старий Луцьк» – три, з яких два у останній чверті.

У переможців кращим став Андрій Агафонов, який записав до активу 16 очок, 10 підбирань і 8 передач. У «Старого Луцька» 18 очок набрав Маркіз Джексон, а Степан Лесик до 13 очок додав 7 підбирань і 5 блок-шотів.

«Черкаські Мавпи» виграли обидва матчі у «Луцька» і загалом мають три перемоги в чотирьох іграх. У «Старого Луцька» – одна перемога в чотирьох іграх.